2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Nasıl Alınır?


Bitcoin Nasıl Alınır?

Bildiğimiz üzere Bitcoin son bir kaç yıldır gündemde olan ve adını sıkça duyduğumuz yatırım aracı ve kripto para biriminin adıdır. Hemen hemen herkesin merak ettiği bir kaç defa girmeyi düşündüğü ve merak ettiği şeydir. Bu yüzden herkes en azından almak bir yatırım yapmak isteyince akla gelen ilk: Bitcoin Nasıl Alınır? ve Bitcoin ile nasıl para kazanılır? sorularıdır.

Bu yüzden de hemen hemen herkes bu arayışı yapmış kafasına en yatan sistemi de seçmiştir. Bu gün sizlere de benim kendi Bitcoin alışverişimi yaptığım, transferlerimi gerçekleştirdiğim bir kripto para cüzdanından bahsedeceğim. Bu cüzdan yerli bir firma olup gayet profesyonel ve işlem hacminin gayet iyi olduğu bir kripto para cüzdanıdır. Bitlo adında kurulmuş olan bu firma yerli sermaye ile İstanbul merkezlidir.  Bu firma sloganından da anlaşılacağı gibi benimde bunu kullanarak gördüğüm "Türkiye'nin En Güvenilir Bitcoin Platformu" olma özelliğine sahiptir.

Bitcoin Alım Satım Nasıl Yapılır?

Bitlo üzerinden sizlere de Bitcoin alım satım nasıl yapılır? detaylarını anlatacağım. Öncelikle Bitlio sitesine gidip gerekli aşamalarla kayıt oluşturmamız gerekiyor. Ad soyadı bilgileri eksiksiz bir şekilde Cep telefonu üzerinden kayıt oluyorsunuz. Daha sonra size bir hesap açılıyor. Para yatırma ve çekme bölümüne girip Kimlik doğrulaması yapmanız gerekiyor. Bu işlemler içerisinde dikkat etmeniz gereken nokta e-posta, isim, soyisim, adres benzeri sistemleri doğru şekilde girin ve kaydınızı tamamlayın. Daha sonra para yatırmak için banka bilgileriniz girin ve hesabınıza yatırın.

Bu işlemlerden sonra da da Bitcoin alış satış sayfası üzerinden işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Hesabınıza yatırdığınız bakiyeye göre Bitcoin alabilirsiniz. Bitlo'nun basit ve kolay alım satım sistemini çok yerinde buldum. Alım satım yapmak o kadar basit ki sizde Bitcoin nasıl alınır satılır? diyorsanız eğer bu sistemden çok daha rahat alım satım yapmayı öğrenebilirsiniz. Aşağıda da görsel olarak adım adım Hesap oluşturmayı ve bitcoin nasıl alınacak onu anlattım. 

                                                                  İlk Kayıt

İkinci Temek bilgiler KayıtBanka Bilgileri ve Para Yatırma sayfası

                                                          Bitcoin Alım Satım Paneli Kripto para deyince hemen aklınıza Bitcoin gelmektedir. Fakat işin içine girenler daha iyi bilirler ki bunu yanında Ethereum, Litecoin, Ripple (XRP), Neo, Dash, Cardano, Bitcoin Cash, TRON başlıcalarıdır. bunlar haricinde adını bilmediğimiz onlarca sanal para birimi var ve hepsi de bir yatırım aracı olarak değer artışı ve değer azalışı üzerinden para kazandırabiliyor. Bitcoin sadece bunları marka yapan sanal para birimidir. Fakat toplumumuzda hepsi Bitcoin olarak anılıyor. Yani yatırımcı bu sanal para işine girerken başlığımızda ki gibi Bitcoin Nasıl alınır? diyerek giriyor. Fakat sadece Bitcoin olarak düşünmeyin. Bitlo da Ethereum alış satış işlemleri de yapabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi