2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Artık 2017 deki Bitcoin Değil


Değerli okurlarım bu gün sizlere bitcoin artık eski bitcoin değil onu anlatacağım. Bitcoin haberleri okuyucuları bildiğimiz üzere kripto paraların en popüleri olan Bitcoin 2017 de aldığı değeri asla bulamıyor. Yaklaşık olarak Türk lirası olarak 80 bin tl yi gören bitcoin dolar artmasına rağmen henüz o fiyatı görme ihtimali bile olmadı. 2017 de gördüğü bu değerleri 2018 de asla görmedi ce bu gidişle de göremeyecek.

Benzer Yazı: Bitcoin.com Artık Kendi Borsasını Kuracak

Her geçen yıl gelecek yıla daha umutlu bakılsa da bu olasılık artık Bitcoin için zor görünüyor. Bende kişisel olarak bu görüşteyim. Zamanla artık Bitcoin de değerini tamamen yitirip sabitlenecek ve değeri dolar gibi stabil kalarak alım satım ve online işlemlerde kullanılacaktır. Bu benim kişisel görüşüm diyebilirim. Zaman ne gösterir bilinmez yine de her zaman Bitcoin için bir umut olsa da ben bunun artık zor olduğunu düşünüyorum.

Bitcoin blogu olarak hem kripto para haberleri yapmaktayım. Az çok kripto para gündemini takip ettiğim için bu yorumlarda bulunuyorum. Bitcoin 2017 de gördüğü ilgiyi bence 2018 de görmedi. Bazı analistler şu anda 2019 için popülerleme yapsa da ben 2019 un da Bitcoin için birşey kazandırmayacağını değerinin bundan farksız olmayacağı görüşündeyim. İnşallah yatırımcılar kazanır ama büyük miktarda para yatırıp kendinizi riske atmamanız tarafındayım. Yani son sözüm ise Bitcoin artık 2017 deki Bitcoin değil..

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi