2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Blogu Olarak Yayına Başladım


Bitcoin ve diğer coinlerle alakalı ilginç güzel ve detaylı haberleri yapacağım bu blogda yayın hayatına başladım.  bitcoin blogu Kripto para haberleri yaparak diğer coinlerden gelişmeleri yazarak blogumu güncel tutacağım. İnşallah ilerleyen zamanda iyi yerlere geleceğime inanıyorum. Zamanla da bu blogu üst sıralara iyi yerlere getirmek için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Ben Nuri Özkan Kişisel blog yöneticisi olarak bu niche blogu geliştirmeyi zamala kitlemi büyütmeyi ve daha sonra da bu blogu güncel tutarak nokta aramada lider yapmayı düşünüyorum. Biliyorum zor bir yol ve aslında iki anahtar kelimem var. Bu iki anahtar kelime de gayet zor bir anahtar kelime. Bu kelimelerde zirve olmak yada zirveye yakın olmak gerçekten çok zor. Birincisi bitcoin haberleri ikincisi ise kripto para haberleri olarak belirledim.

Benzer Yazı: Bitcoin Artık 2017 deki Bitcoin Değil

Bu iki güzel ve zor anahtar kelimede zirve olmak neredeyse imkansıza yakın. Fakat bunun için üstün bir gayret göstereceğim. Bunu bilen bilir. Web sitesi olarak ilerlemek veya blog olarak büyümek gerçekten de çok zor diyebilirim. Birde buna rekabet araması yüksek olan bu kelime bitcoin haberleri kelimesiyken iki kat daha zor olacaktır. Buna inanıyorum. Hiçbir şey ise imkansız değildir. Zamanla bunu da başarabileceğime inanıyorum.

İkinci ve yardımcı anahtar kelimem ise kripto para haberleri olacaktır. Bu iki ana kelimede ilk sayfada yer almak benim için çok büyük bir başarı olacaktır. Hep buna inanıyorum. İnanmak da başarmak için yolu yarılamaktır. Geri kalan ise çaba ile olur. Bunun için çabalayacağım. Şimdiden hayırlı olsun diyerekten bu yola girdiğimi bu ilk yazı ile göstermek istedim. Bu zorlu yolda gerçekten de desteklerinizi bekliyorum.

Yorumlar

 1. Buna benzer bir blogun zaten vardı diye hatırlıyorum kardeşim. Hayırlı olsun yine de...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler onu durdurdum. Recep hocam şu anda konuyu değiştim. Bitcoin Anlık fiyat haberler yaptım. Daha iyi bir çalışma olarak devam edeceğim inşallah

   Sil
  2. Birde bistcoin adımda blogum var o da devam ediyor 😂

   Sil
 2. Malatya Haber; olarak başarılarınızı diliyorum. İyi Bloglamalar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler. Sizede iyi çalışmalar dilerim

   Sil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi