2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin.com Kendi Kripto Para Borsasını Kuracak


Bitcoin ana sitesi anlık fiyatı paylaşmaktaydı. Ve borsası henüz yoktu. Artık kendi Bitcoin.com Kendi Kripto Para Borsasını Açmaya Hazırlanıyor. Bildiğimiz üzere iniş çıkışlarıyla gündem olan bitcoin çıktığı günden beri online yatırım aracı ve üretim aracı olarak görülüyor. Bunu bitcoin ana sitesi fırsata çevirecek ve kendi ana domaininde Kripto Para borsası açacak.

Benzer Yazı: Bitcoin Nasıl Alınır?

Bitcoin yönetimi diğer Kripto paraların yapmadığını yani ripple ethereum ve litecoin filan bunların kendi sitelerinde olmayan borsa yani alış veriş yapılan sistem getirerek bir adım öne çıkmaya hazırlanıyor. Bu söylentiyi de bitcoin.com CEO su ortaya attı. Bircoin ile herhangi bir ilişkisi bulunmayan bu uyanık girişimci bitcoin adını duyduktan sonra alan adını direkt tescilleyerek bu domainin zirve yapmasına sebebp olmuştur.

Akıllı girişimci bu domain ile şimdide kazancına kazanç katacak hamle ile borsa açmayı planlıyor. Bu sayede kripto para cüzdanı olarak iyi bir ilgi toplayabilir. Daha sonra da alış veriş sistemi aktif olursa da web sitesi dünyada en iyi borsa olabilir. Çünkü dışardan olaya bakacak olursak eğer kendim için diyorum. Binance hariç diğer kripto  para borsaları bizlere fazla güven vermiyor. Düşününce bitcoin ve bitcoin.com netliğinde olacak bir borsa bize daha fazla güven verecektir.

Olaya birde şu şekilde bakarsak eğer kripto para = bitcoin denklemini de düşünürsek coin borsasına giren bir kişi öncelikle bitcoin ismini duyarak bu sisteme dahil oluyor. En fazla yatırım ise şu an hala bitcoin sisteminde bulunuyor. Bu sayede bitcoin.com adresine ilgi büyük olacaktır. Ki bu haberimizi yaparken de ben önce bitcoin ile bitcoin.com adresini ilişkili biliyordum. Fakat onların ilişkisi olmadığı için yapılacak borsa gayet legal ve ilgi görecek diye tahmin ediyorum. Sözlerimi toparlarken de bitcoin haberleri ve kripto para haberleri için sitemi takipte kalabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi