2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitlo Referans Sistemi ile Para Kazan


Bildiğimiz üzere ülkemizde kurulan Kripto para borsası halk arasında da Bitcoin borsası olarak bilinen yerli borsa Bitlo firması şimdi de Bitlo Referans Sistemi ile Para Kazanma fırsatı sunuyor. Uluslararası pazarda Binance ve diğer borsaların da uyguladığı referans sistemini artık Bitlo da uygulayacak. Yani Bitlo'da hem yatırım yaparken hemde sizin referans olup üye ettiğiniz yatırımcının her alım satımda ödediği komisyonun %50 sini sizin hesabınıza yatacak. Bunu da sizlere kısaca anlatacağım.

Bitlo referans sistemi nasıl işliyor? 

Öncelikle Bitlo referans sistemi için buradan kayıt olmanız gerekiyor. Daha sonra size özel bir kayıt linki yani referans linki oluşturuluyor. Bunu hemen sağ üst köşe de adınızın yazdığı kısma girerek orada yazan referanslar kısmından öğrenebilirsiniz. Bu panelde hem üye ettiklerinizin sayısı ve referans linkinizi bulabilir bu linki web sitenizde veya sosyal medya adresinizden paylaşabilir buradan üye olanlar vasıtasıyla para kazanabilirsiniz.

Benim referans Linkim ise https://www.bitlo.com/ref/jze26n İnce bir detay kırmızı yazdığım yer ise sizin kodunuz olacaktır. Yani bir sonraki resimde de bu kodu göreceksiniz. Sizin linkiniz üzerinden kayıt olan birisinin kayıt sayfasında bu kırmızı yazan kodu göreceğiz.


Benim linkimle kayıt olan kişinin kayıt sayfasındaki kodu yukarıdaki kırmızı ok ile gösterdim. Yani sizler artık bu kişinin gerçekleştirdiği üyelik ile komisyon kazanacaksınız. bende bu sistemi kullanıyorum. Kazancı da olmaya başladı. İlerleyen zamanda ise referanslarınız arttıkça ve işlem yapan üyeleriniz arttıkça sizlerinde kazancı artacaktır.

Benzer Yazı: Bitcoin Nasıl Alınır (Bitlo)

Referans Sistemi İçin Diğer Detaylar Neler?


  • Kazançlar gün sonunda hesabınıza tanımlanacak. 
  • İsterseniz bu parayı çekebilir, isterseniz de alım satım işlemlerinde kullanabilirsiniz. 
  • Kazancı çekmek isteyenler için ise sistemin en güzel yanı alt limit bulunmamaktadır. Yani hesabınızda 10 tl bile olsa çekim yapabilir isterse 1000 tl olsun. 
  • Ayrıca siz bu sisteme istediğiniz kadar üye kaydedin, arkadaşınızı davet edin sizin herhangi bir üst limitinizde bulunmamaktadır. Yani binlerce arkadaşınızı üye ederseniz sizin için kazanç artacak ve herhangi bir sınırlama ile karşılaşmayacaksınız. 
  • Sosyal medyanız dan paylaşabilir bu sayede daha fazla arkadaşınıza erişim sağlayabilirsiniz.
Hali hazırda kripto para ile yatırım yapıyorsanız  bu sisteme de katılarak Bitlo referans sistemi ile arkadaşlarınız davet edebilir hem yatırımınızı hemde üyelerden gelen komisyon ile kazancınızı artırabilirsiniz. Bitlo da bu sistem için gayet iyi bir oranda komisyon vermektedir. Sizlerde daha detaylı bilgi almak için ise Bitlo Kampanyalar sayfasınız ziyaret edin. Daha sonra ise Kayıt olmak isterseniz de benim referans linkim üzerinden kayıt gerçekleştirebilirsiniz.

Kayıt İçinReferans Linkim:
https://www.bitlo.com/ref/jze26n

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?