2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

2022’de Bitcoin 250 Bin Dolara Çıkacak


Evet yanlış duymadınız.  Bu sözlerin sahibi Tim Draper ve yakın gelecekte yani 2022’de Bitcoin 250 Bin Dolara Çıkacak ve bunu da iddialı sözlerle dile getirdi. Portekizin başkenti olan Lizbon da düzenlenen Teknoloji Zirvesinde bu sözleri dile getiren Tim Draper yakın gelecekte yani yaklaşık 3 yıl sonra bunun yaşanacağını bitcoinin fiyatının 2022 de 250 bin dolara olacağını söyledi.

Benzer Yazı: Bitcoin Blogu Sitesinde Neler Var

Teknoloji zirvesinde bu konuşmaları dile getiren iş adamı bunu ben derken bazıları şu an olmayacak tutumlarından dolayı ön yargılı olabilirler. Bitcoin in 1 dolar seviyelerini de hatırlıyoruz. Bu sürece nasıl girildiyse aynısı gibi 250 bin dolar da olacaktır.  O zaman da kimse inanmamıştı faakat şimdi Bitcoin için zirve görünse de yakın gelecekte bunun olabilirliği yüksektir.

Ünlü iş adamı Bitcoin yatırımlarıyla adından söz ettirirken zamanın da ise 320 dolar olan Bitcoin için  10 bin doları geçecek diyerek bu iddialarının zamanla gerçekleştiğine ve önümüzdeki 15 içinde ise  80  trilyon dolar işlem hacmini de aşacağını idda etmişti. Bu iddialar zamanla da gerçekleşecek gibi görünüyor. Bu arada bizler de elimizden geldiğince güncel haberleri yayımlayarak bitcoin hakkında sizlere detaylı bilgiler vermeye devam ediyoruz.

Bitcoin blogu olarak da en iyi ve derin haberleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Piyasadan haberler kripto paralar ve alt coinler hakkında da detaylı yazılar yazmaya devam edeceğiz. Gelişmeleri an be an sizlerle paylaşmaya bitcoin yatırımında gerekli olan bilgileri de sitemizde gün be gün vermeye devam edeceğiz. Şimdiden finans ve yatırım işlerinizde  sizlere bol kazançlar diliyorum.

Yorumlar

  1. Neyin nolacağı beli değil guvenip yatirya yapmamak gerek bence

    YanıtlaSil
  2. her geçen gün rezervlerinin azalmasından dolayı pahalanan bitcoin son bulunacak bitcoin ile dibi boylayacak gibi duruyor. Ama 2022'ye kadar bitcoin'e yatırım yapanlar eğer 250bindolar olursa sağlam paralar kazanacak gibi duruyor.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi