2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin 2019’da 20 Bin Dolar Olacak


Bitcoin ile ilgili  güzel bir öngörü de Michael Novogratz dan geldi. Öngörüye göre Michael Novogratz bitcoinin bu yıl sonuna doğru 9-10 bin doları 2019 da ise 20 bin doları göreceğini söyledi. Bu iddianın sahibi olan ünlü milyarder BTC/ Dolar ikilisinin 2019 yılında zirve noktaları göreveğini idda etti.

 Bitcoin blogu olarak bizde bu haberin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini takipte kalacağız. Ülkemizde de dolar kurunun yüksek olmasından dolayı ise yatırımcılar daha önceden bitcoin alanlar şu anda 5.45 Lira üzerinden zaten kar yapmıştı. Bozdurmayan birisi ise bu btc leri eğer Michael Novogratz ın dediği gibi 20 bin dolar olursa iyi bir kar edeceklerdir. Dolar 4 tl den alınan Bitcoin şu anda yaklaşık olarak dolar başına 1.5 tl kar sağlamıştı.

Benzer Yazı: İlk Bitcoin ATM'si Almanyada Kuruldu

Yani bir btc si olan birisi şu anda 34 bin tl çivarında bir yatırımı olmuş oluyor. Eğer Michael Novogratz öngörüsü tutarsa da bu yılın sonunda 6 bin dolar civarında olan btc 20 bin btc olursa da neredeyse 14 bin dolar kara geçecektir. Bu da anlık olarak hesaplamak mümkün olacaktır. Şu anda dolar kuru 5.45 dersek eğer 75 bin tl kar edilmiş olacaktır. Neredeyse 3 katına yatırımınız katlanacaktır. Anlık olan btc tl karşılığı 36 bin iken 75 bin artarak 100 bin tl nin üzerine çıkacaktır. Bitcoin Blogu olarak bu iddiayı beklemeye devam edeceğiz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi