2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin 5 bin doların altını görecek mi?


14-15 Kasım aralığında hızlı bir düşüş yaşayan bitcoin bu gün de düşüşüne devam etti. Anlık olarak yani 16 Kasım günü yani bu gün Bitcoin 5 bin doların altını görecek mi? tüm merak edilen şey bu. Ünlü treder şirketleri bu ayda 4 bin 800 doları görebileceğini ve bu da dip fiyatı olacağını iddia ediyor.

Bitcoin bu aralar hızlı bir düşüş ile 5.300 dolar seviyelerine geriledi. Bakalım treder şirketlerinin bu öngörüsü çıkacak mı? Yatırım yapmak isteyenler için bu şirketler tam bir öngörü makinası olarak görünüyor. Bitcoin ce diğer kripto paralardan anlık olarak sizlere bilgi paylaşımı sağlanıyor. Bu şirketler önceden bilgi vererek sizi yatırım yapmaya yönlendiriyor.

Piyasadaki anlık kripto para spekülatif değişimleri takip ederek öngörüde bulunabiliyorlar. Anlık para girişi,  değer yükselişlerini ve diğer alt coinlerle birlikte sizlere değişimleri rapor ediyorlar. Bu günlerde de bu treder şirketinin tüyolarından bir tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu yıl yani kasım ve aralık ayı boyunca dip sevielerini görecek bitcoin. Fakat artışını ise 2019 yılına saklayacak. Daha sonra da 25 bin dokar seviyesini görebilir.

Bu tür haberler genelde öngörü ve treder şirketlerince verilmektedir. Sizde eğer bitcoin alım satımı yapıyorsanız eğer bu treder şirketlerinden birisine üye olabilirsiniz. Anlık sizlere pşyasadan durumlar vererek sizin doğru zamanda yatırım yapmanızı sağlıyorlar. Yani Bitcoin artarken de kazanacağınız gibi önceden gelen bu tüyo ile elinizdeki bitcoini paraya cevirip giyat düşünce zarar etmemenizi sağlıyorlar. Ve tekrardan Bitcoin düşük seviyeden artacağı zaman size tekrardan Bitcoin aldırarak sizin daha uyguna Bitcoin almanızı sağlıyorlar.

Bunların yanında ethereum ripple bitcoin cash dog stellar ve diğer alt coinler hakkında da tüyolar gelmektedir. Onları da sizler takip edebilir bütçenize uygun bir alım satım yaparak kar elde edebilirsiniz. Bu tür haberlerimiz için ise Bitcoin blogu olarak sizlere yeni yazılar yazmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi