2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Azalırken Factom Değer Kazanıyor

Tüm kripto paralar azalırken ve ana değer olan Bitcoin Azalırken Factom Değer Kazanıyor. Bunun sebebi ise diğer tüm Coinlerin etkilendiği negatif havadan etkilenmemesi olarak gösteriliyor. Ripple Litecoin Ethereum Dash ve hemen hemen tüm Coinler değer kaybı yaşarken sadece Factom fiyatı artış gösterdi.

Diğer kripto paralar neredeyse 1/3 oranında değer kaybederken Factom ise değerini yukarı yöne veren tek coin oldu diyebilirim. Alışıla gelmiş düşüş rengi olan kırmızılar arasından Factom fiyatı sadece yeşil olarak gösterildi. Bu yüzden de diğer Coinlere nazaran bu düşüşte dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Benzer Yazı: Dolar 2019 Yılında Düşecek mi

Bitcoin’in fiyatı ise 27 Eylül 2017 den sonra ilk defa bu süreçte 4.000 doların altını görerek en düşük seviyesini görmüş oldu. Yaklaşık en son 3.800 dolar seviyelerini gören Bitcoin bir gün içerisinde artışını yapıp 4.000 seviyelerini tekrar görmeye başladı. Bu süreçte de diğer Coinlerde durumlar bundan farksızdır diyebilirim. Ripple keza aynı oranda 0.40 altına düşerek 0.35 seviyelerinde dolaşarak bu da yeşil renkli artış ivmesini bizlere gösteremedi.

Yorumum: Bu fiyatlar 2018 yılının en dip fiyatları oldu. Bundan sonrasını 2019 yılına kadar beklemiyorum. Henüz bu seviyeler dip seviyeler diyebilirim.  Benim tahminim 2019 a girene kadar Bitcoin fiyatı 4.500 dolar ve diğer Coinler de eski fiyatına yakın bir fiyata artacağıdır. Yine de seçim sizin almışken Bitcoin bu düşük seviyede almak daha mantıklı geliyor. Bitcoin blogu olarak sizlere yorumlarım bu kadar bol kazançlı günler diliyorum.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi