2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Bloğu Sitesinde Neler Var?


Bitcoin son zamanlarda yatırım almaya devam eden en önemli sanal paralardan biridir. Aslında kripto para piyasasının gelişimi son yıllarda başlamıştır. Daha önceleri bu kripto paralarla ilgili detaylı bilgiler web ortamından paylaşılmamaktaydır. Ancak sizler için Bitcoin Bloğu olarak Bitcoin hakkındaki en önemli ve en detaylı gelişmeleri paylaşmaya devam ediyoruz. Günümüzde bu koin hakkında tüm haberlerin yer aldığı platform sayısı oldukça azdır. Durum böyle olunca koin yatırımı yapacak olan kişiler farklı alternatifler aramaktadır. O halde sitemizdeki en güncel bilgileri takip ederek bu para birimi hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Benzer Yazı: Bitcoin Saati İsviçre'de Görücüye Çıktı


Bitcoin Bloğu’nda Neler Var? 


Bitcoin bloğu olarak sizlere dünyadaki Bitcoin gelişmelerinden haberdar olma şansı sunuyoruz. Öte yandan bitcoin hakkında bilinmeyenler başta olmak üzere 2019 yılındaki kripto para gelişmelerini de aktarmanın gayreti içerisindeyiz. Yatırımcıların son zamanlarda koinlere yoğunlaşmasının bazı nedenleri var. Bu nedenlerden birincisi, Bitcoin’in ciddi anlamda para değerinin yükselmesi ve dünya çapında kabul görmesidir. Bu kabul görmeyle beraber çok sayıda yabancı ekonomist, söz konusu koinin gelecekte gerçek para yerine geçeceğini dahi söylemektedir. Aslında mantıksal bir çerçevede baktığımız zaman böyle bir durumun yaşanabileceği tahmin edilebilir. Bitcoin’deki dalgalanmalar genelde dünyada piyasalarındaki değişmelerden kaynaklıdır.

Bununla beraber tüm dünyanı ilgilendiren farklı gelişmelerin olması da koinlerin parasal değerinin artmasına veya düşmesine neden olmaktadır. www.bitcoinblogu.com sayesinde bu para biriminin hangi durumlardan etkilendiğini veya ilerleyen süreçlerde ne şekilde kullanılabileceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Zaten Bitcoin Bloğu olarak daima bilgileri güncel tutmanın yanı sıra dünyadaki ünlü ekonomistlerin fikirlerinden de yararlanarak en doğal bilgiyi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bitcoin’in sınırlı bir kaynağa sahip olduğu bilinmektedir. Durum böyle olunca üretim yani mining yaparak Bitcoin piyasaya sürmeye çalışan kişiler daima bulunmaktadır. Yapılan araştırmalarda 21 milyon adetle sınırlandırılmış olan bu kripto paranın üretiminin azaldığı da görülmektedir. Ancak bu rakama ulaşıldığı zaman kripto paranın gerçek para yerine kullanılması gerçeği ortaya çıkacaktır. Toplam piyasa değeri 110 milyar doları aşan BTC ile ilgili olarak çarpıcı gelişmeleri ve merak ettiğiniz her sorunun yanıtını bu sayede sitemizde bulabilirsiniz.


Neden Bitcoin Bloğu? 


BTC bloğu olarak ziyaretçilerimize her zaman güncel bilgileri sunmaya devam ediyoruz. Bununla beraber tüm BTC gelişmelerini artık sitemizden takip edebilir ve daha geniş çaplı araştırma yapabilirsiniz. Ayrıca BTC’ye alternatif olarak hangi kripto paraların kullanıldığını da yine sitemiz üzerinden takip etme şansına sahipsiniz. Bitcoin Bloğu üzerinden bu bilgilere sahip olurken ayrıca içeriklere yorumlar bırakarak tarafımızdan yanıtlar alabilirsiniz. Her yatırımcı artık gözünü Bitcoin’e çevirmiş durumda. Aktardığımız üzere dünyada dolaşan tedariğin 17 milyondan fazla olduğunu ve sadece 4 milyon BTC üretiminin gerçekleştikten sonra ciddi bir yükselmenin olacağını aktarabiliriz.

Bu yükselme en çok da fiyatı etkileyecektir. Bildiğiniz üzere 2017 yılında 1 BTC 19 bin doların üzerine çıkmış ve daha sonra 15 bin dolar seviyesine inmişti. Uzun bir süredir 6 bin dolar seviyesini korumaya devam ederken ne zaman yükselişe geçeceği ise hala merak konusu. Paylaştığımız bu bilgilerle beraber artık www.bitcoinblogu.com üzerinden sizler de kapsamlı bilgiler alabilirsiniz. Üstelik Bitcoin Bloğu olarak ziyaretçilerimiz için hazırladığımız içerikleri, faydalı olacak şekilde aktarmaya devam ediyoruz. Eğer BTC yatırımı düşünüyor ve bu konuda hala bilgi eksikliğinizin olduğuna inanıyorsanız, BTC bloğumuzu düzenli ziyaret etmeniz yeterlidir. Son olarak kripto paralardaki anlık değişimler nedeniyle olumsuz etkilenmemek için BTC kurunu takip etmelisiniz. Çünkü piyasadaki 200’den fazla kripto para, genel olarak Bitcoin’nden etkilenmeye devam etmektedir.

Yorumlar

 1. Soytaş Nakliyat| İstanbul Asansörlü Evden Eve Nakliyat 444 6 921
  www.soytasnakliyat.com.tr/
  İstanbul Evden Eve Nakliyat , Asansörlü Evden Eve Nakliyat , Nakliyat Fiyatları , İstanbul Nakliyat Firmaları , Soytaş Nakliyat.

  YanıtlaSil
 2. umarım bitcoin dünyada gerektiği ilgi ve alakayı görecektir.

  www.etilalkolsepeti.com

  YanıtlaSil
 3. başarılar

  http://www.soytasnakliyat.com.tr

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi