2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Blogu’nda İçerik Üretecek Yazar Alacağım

Bitcoin Blogu olarak sizlere bu gün çalışma prensibimi anlatacağım. Daha sonra da başlıkta da dediğim gibi Bitcoin Bloğu için yazacak içerik üretecek yazarlar arıyorum. Yani sizlerde benim yani Bitcoin Blogu çalışma prensibimi merak ediyorsanız sizlere onun hakkında detaylar vereceğim. Değerli takipçilerim bu gün itibariyle blogumun tam olarak 2. Haftasındayım. (17/11/2018) tarihi olarak. Yani blogumu sizler için 3 kasım 2018 tarihinde alan adı olarak kayıt yaptım. Bir kaç tane de önceden yazım olan blogu bu alan adına yönlendirdim.

Bitcoinblogu.com alan adımı sizlere tam olarak bu tarihte kaydedip bloguma yönlendirdim. Bu gün itibariyle 2 haftam dolmuş oldu. Bir adım atarak bitcoin ile alakalı blog yazıları yazmaya başladım. Kaliteli ve güncel haberleri de yaparak bitcoin hakkında gelişmeleri yazmaya başladım. Blog hayatımda baya bir edindiğim tecrübe ile bu gün Bitcoin Blogu markasını oluşturmaya başladım. Bu yolda da sizlerin de desteğini beklemekteyim.

Bitcoin blogu olarak blog tarzında tecrübelere dayalı bir içerikli web sitesi oluşturmaya devam edeceğim. Bu içerikleri oluştururken de önemli olan gerçekçi ve elde tutulur tahminler yapmak olacaktır. Her zaman bunu ilke edinerek yazılar yazmaya devam edeceğim. Bitcoin ve diğer altcoinler hatta tüm kripto oaralar hakkında detaylı içerikler üretmeye devam edeceğim. Yine de dediğim gibi Bitcoin haberleri olsun kripto para haberleri olsun gelecek tahminler olsun bitcoin cüzdanları borsalar bunlar hakkında da detaylı güzel yazılar yazacağım.

Bitcoin hakkında gerekli bilgilere sahip kişiler olursa da iletişim kısmından benimle irtibata geçerek yazarımız olabilirler. Bitcoin gelişmelerini günde bir yazı veya isteğe bağlı,  çalışma mantığına aykırı olmayacak şekilde yazılar yazabilecek arkadaşları da beklerim. İletişimden irtibata geçebilir yazarımız olabilirsiniz. Blog olarak devam edeceğimiz için yazılarınızı yazabilirsiniz. Her yazılan 500 kelime makale yazıp onayımdan geçen herkesin hesabına 5₺ atacağım. Zamanla bu fiyat artışı olacak şekilde şimdiden başlanacaktır. Sizde yazarımız olmak isterseniz eğer bende sizlerle çalışmaktan keyf alacağım.:

Not:  Şimdilik 2 kişi alacağım.

Güncel olarak fiyat aşağıdadır!

600 Kelime 7 TL
500 kelime 5.5 TL
400 kelime 4 TL

Not: Günde en fazla 3 içerik girilirebilir! Yani bir kişi günde en fazla 3 tane içerik girebilir. Yani bir saat boş vaktiniz oldu. 3 tane 500 kelime makale yazarak sizler bitcoin ile alakalı bir buçuk saate 15 TL kazanabilirsiniz.

Not: olarak ise yazı kaliteli olacak şekilde yazılırsa bu fiyatlar artacaktır.  Benim ödeme yaptığım en fazla 600 kelimelik makaledir. Üzerini yazmanıza gerek yoktur.

Kaliteli içerik üretecek, hiç bir yerde yayımlanmamış olacak ve Paylaşılınca kopya olmadığı  çeşitli araçlarla tespit edilecek ve ona göre ödeme yapılacak güvenilir arkadaşları ekip arkadaşı olarak alacağım. Blogu beraber büyüteceğiz.

Extra kazanç Not:  gelirleri olursa veya bireysel olarak tanıtım yazıları alanlar olursa da o tanıtımı alan kişi ücretini alacaktır. Fakat günde en fazla bir adet tanıtım girilebilir.
Bizimle çalışmak isteyen yazarlar nuriozkanads@gmail.com maili üzerinden iletişim kurabilirler.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi