2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin için En İyi Mobil Uygulamalar


Bitcoin ile beraber diğer tüm sanal paralar için kullanılabilecek Bitcoin için en iyi mobil uygulamalar hangileri bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. O halde Bu en iyi mobil uygulamalar kapsamında hangi uygulamaların kullanılması gerektiğini buradan öğrenebilirsiniz. Öte yandan kripto paralarla ilgili de ayrıntılı bilgiler sizlerle paylaşılmaktadır.

Bitcoin Checker Uygulaması


Android cihazlar için kullanılabilen bu uygulama isteğe göre boyutlandırılabilmektedir. Ayrıca farklı bir borsadan kripto para birimlerini görüntülemek için kullanılabilmektedir. Genel olarak Bitcoin için en iyi mobil uygulamalar kapsamında ilk sırada olduğunu söyleyebiliriz. Dilerseniz bu uygulamadan Bitcoin fiyatlarını da güncel olarak takip edebilir ve alt koin analizi de yapabilirsiniz.

Benzer İçerik: En Yeni Finansal Bilgiler Sitesi

Blockfolio Uygulaması


Basit bir ara yüze sahip olan ve Bitcoin için en iyi mobil uygulamalar arasında günlük olarak kullanılabilen bu uygulamada, satın aldığınız kriptoları manuel olarak sisteme girmeniz gerekmektedir. Bu yüzden günlük coin takibi yapmak isteyenler için uygun olmadığı söylenebilir. Ayrıca Blockfolio hem İOS hem de Android cihazlarda kullanılabilir.

Coin Tracking


Ciddi yatırım yapmak isteyenler için tasarlanan Coin Tracking, işlemlerinizin tamamını analiz ederek üst düzey bir performans sağlamaktadır. Ayrıca sahip olduğunuz kripto paraların değerleriyle beraber gerçekleştirdiği kazançları da takip edebilirsiniz. Gerçek zamanlı bilgi üreten bu uygulama Bitcoin için en iyi mobil uygulamalar arasında yerini almaktadır. 4 binden fazla kripto parayı desteklediği gibi Android ve İOS uygulamalarıyla dikkat çekmektedir.

Ztrader


Yatırımcıların kullandığı uygulamalar arasında mobil uygulama bulunmuyorsa Ztrader tercih edilebilir. Borsaya bağlanmanızı sağlayan bu uygulama ayrıca ticaret alanındaki işlemlerinizi yürütmenize yardımcı olmaktadır. Şuan için sadece Android özelliği bulunmaktadır.

Google Authenticator


Kripto hesaplarınızı 2FA sayesinde oldukça güvenli olarak kullanmanızı sağlayan bu uygulama, koin güvenliğini %100 sağlanmaktadır. Buna ek olarak İOS ve Android cihazlara indirilerek kullanılabilir. Aslında pek çok kripto yatırım aracının da bu uygulamayı üyelerine tavsiye ettiği bilinmektedir.

Bitcoin Hesap Uygulamaları


Yukarıda sıraladığımız Bitcoin için en iyi mobil uygulamalar sayesinde artık anlık takip yapabilir ve detaylı analiz verilerine ulaşabilirsiniz. Günümüzdeki pek çok yatırımcı bu uygulamalar sayesinde BTC değişimlerini anlık takip edebilmektedir. Genelde her yatırımcı kendi kripto anahtarını mobil uygulamaların dışında bilgisayarlarda güvenli bir şekilde saklamaktadır. İlerleyen yıllarda ciddi anlamda rağbet göreceği düşünülen Bitcoin ile ilgili şimdiden her yatırımcının tedbir aldığı söylenebilir.

BTC ile ilgili alınan güvenlik önlemleri sayesinde artık herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Zaten teknolojinin gelişimi ile beraber tüm yatırım aracı kurumları bu konudaki güvenliği artırmıştır. Yine de kişisel anlamda bazı tedbirlerin alınması önemlidir. Kendi kişisel bilgisayarınızda koin bilgilerinizi saklayarak bireysel anlamda kendinizi rahatlatabilirsiniz. BTC’nin değer kazanacağını belirten tüm uzmanlar ancak bu sürecin 3 ile 4 yıl arasında olabileceğini belirtmektedir. Bu nedenle sadece BTC için değil diğer tüm kripto paralarla ilgili de önlemlerinizi almanız gerekir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi