2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Saati İsviçre’de Görücüye Çıktı


Bitcoin son 10 yılın yükselen değeri diyebilirim. Bu popülerliğinin arkasında da Bitcoine özel yapılan hediyelerden birisi de bitcoin saati oldu. İsviçre’de üretim yapan hublot lüx saatler ile dünyaya saat satıyor. Şimdi ise bitcoin temalı saat üreten hublot bunu yanlızca bitcoin ile satın alma imkanı sunuyor.

Benzer Yazı: XRP son Günlerin en Değerli Coini Olmayı Başardı

Bildiğimiz üzere bitcoin cüzdanları artık bazı büyük sitelerde alım satımlarda kullanılırken şimdi de bu hublot bitcoin saati için de kullanılacak. Tek yapmanız gereken şey ise bitcoin cüzdanınızı açıp bu saati sipariş vermek olacaktır. Bunu da nasıl yapacağınızı ise Bitcoin cüzdan nedir yazımızı okuyarak cüzdan açıp daha sonra da bu saati sipariş edebilirsiniz.

 Bitcoin saati de bir hayli hoş görünmekte bu tema ise bitcoin ile ilgilenenler için ilgi çekici gelmektedir. Saat olarak da gayet çık bir tasarım yapılmış ve Bitcoin ağırlığı bu saatin görünüşünde kendini belli etmiştir. Bitcoin saati fiyatı ise şu anda isviçreli saat firması hublot tarafından 25.000 dolar olarak belirlenmiştir.

 Eğer sizde bu saate sahip olmak istiyorum diyorsanız eğer bu fiyatı Bitcoin ile ödemeniz gerekiyor. Kripto paraların diğerleri için saat veya başka bir aksesuar çıkarmı gelişmeleri sizlere bitcoin blogu olarak ilerleyen günlerde sunacağız. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi