2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

BitcoinCash Nedir?


Uzun zamandır alım gücü artmaya devam eden BTC artık ikiye bölünmüş durumda. Bu kapsamda yatırımcılar bitcoincash nedir sorusunu araştırmaya başlamıştır. Blok değer iciddi anlamda arttığı için BTC üzerinden yapılan işlemlerin yavaşlamasıyla beraber artık yeni bir alt koin geliştirilmiştir. Bitcoin’e alternatif olarak gelen BitcoinCash, ucuz bir para birimi olarak kullanılırken aynı zamanda daha hızlı bir alt yapıda kullanılmaktadır.

BitcoinCash Özellikleri

Kişisel arası elektronik niteliğini koruyan BitcoinCash, güvenilir bir onaylanma süreciyle dikkat çekmektedir. Bunlara ek olarak daha parlak bir gelecek sunduğu belirtilen bu alt koinin genel olarak BTC sahibi olanların tercih ettiği bilinmektedir. Saniyeler içinde işlem yapılmasını sağlayan bu sistemde ayrıca sıkışık olmayan bir ağ sistemi bulunmaktadır. Ek olarak düşük ücretlerin yer aldığı bu koinde dünyanın herhangi bir yerine kuruş hesabı yaparak para gönderimi sağlanabilir. Yani bitcoincash nedir sorusuyla ilgili olarak bu özellikleri sunmaya devam ettiğini aktarabiliriz.

Benzer Yazı: Bitcoin Cüzdanı Nedir

BitcoinCash ayrıca BTC projesinin ayrılmış bir kolu olarak bilinmektedir. Bununla beraber BTC’si olan her yatırımcının aynı zamanda BitcoinCash sahibi oluğu bilinmelidir. Aynı miktarda alınacak bu alt koin ile beraber takas hizmetleri kullanılabilir veya koin transferleri yapılabilmektedir.

BitcoinCash Ne Kadar?


Şuan için 180 dolar bandında işlem gören bu coin adet olarak 17 milyon 48 bin tanedir. Yani tüm dünyada 17 milyon adet BitcoinCash bulunmaktadır. Tıpkı BTC gibi 21 milyon adete ulaşıldığı zaman muhtemelen gerçek para gibi kullanılması beklenen bu kripto parayla ilgili anlık değişimler de merak edilmektedir. Genelde Bitcoin’e bağlı bir şekilde değişen fiyatlarla karşımıza çıkan bu kripto paranın gelecek yıllardaki değişimi merak konusu olmaya devam etmektedir. 1 Ağustos 2017 tarihinde piyasaya giren bu kripto para ilk süreçte 175 dolar seviyesinde işlem görmüştür. Şuanda da aynı seviyelerde inişli çıkışlı bir grafikle yatırım almaya devam etmektedir.

BitcoinCash Nasıl Alınır?


Diğer kripto paralar gibi BitcoinCash almak için bir aracı kuruma üye olmanız gerekiyor. Bu kurumlar arasından en çok tercih edilene üye olarak dilediğiniz koini anında satın alabilirsiniz.

BitcoinCash Geleceği Hakkında


Bu yazımızda sizlere BitcoinCash nedir sorusuyla ilgili kapsamlı bilgiler sunduk. Ayrıca yatırımcılar bu koinin geleceği hakkında bilgi sahibi olmak istemektedir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere ağustos 2017 tarihinden bugüne kadar sadece 10 dolar artış gösteren bu koin anlık çıkışlar yakalayabilir. Elbette BTC’nin değerinin artması bu koinin de artmasına neden olacaktır. O halde 2022 yılına kadar öngörülen değerle ilgili net bir bilgi söz konusu olmasa da genel itibariyle artış yaşayacağı yönündedir. Eğer ciddi bir koin yatırımı yapmak istiyorsanız bu kripto para üzerinden analizlerinizi yoğunlaştırarak işlem yapabilirsiniz. Üstelik tamamen BTC’ye bağlı olarak değişen kurların olduğu bilindiği için ilerleyen yıllarda ciddi anlamda yükselişe geçeceği düşünülmektedir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi