2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

En Yeni Finansal Bilgiler Sitesi

Küresel piyasanın tüketiciler üzerinden büyük bir etkisi vardır. Hem dünyada hem de Türkiye’de yaşamını sürdürmeye çalışan bireyler tamamen ekonomiye bağlı olarak hareket etmektedir. Bu nedenle kapsamlı ve güncel bilgilerin paylaşıldığı bir web sitesine her zaman ihtiyaç vardır. Artık www.serbestpiyasa.net üzerinden sahip olmak istediğiniz tüm finans bilgilerine anında ulaşabilirsiniz.

Kapsamlı Finansal Bilgiler


Finansal anlamda ihtiyacınız olan tüm ekonomi bilgilerinin yer aldığı bu platformda birbirinden farklı kategorilere ulaşabilirsiniz. Öncelikle bankalarla ilgili bilgiler alınabilir ve krediler hakkındaki başvuru süreçleri kontrol edilebilir. Kısacası bankaların sunduğu tüm fırsatları güncel olarak bu platformdan takip edebilirsiniz.

Benzer İçerik: BitcoinCash Nedir

Bankaların yanı sıra çeşitli piyasalar için de serbestpiyasa.net’i takip etmeniz yeterlidir. Özellikle de kripto para piyasası ve Forex piyasası üzerinden yatırım yapmak isteyenler bu sitede oldukça güzel bilgilere erişebilmektedir. Zaten Türkiye’nin en kapsamlı finans sitesi sloganıyla yola çıkan bu platformun zengin içerikleri sayesinde yatırımcılar daha doğru kararlar alabilmektedir.

Yatırım Fikirleri Platformu


Günümüzde iş fikirleri alanında çok sayıda araştırma yapılmaktadır. Bu kapsamda evden ve internetten para kazanma yollarını arayan bireylerin ihtiyacı olan platform sayısı da artmaktadır. Buna ek olarak her sitenin kendi özgün fikirleri bulunduğu için bireylerde de bir kafa karışıklığı söz konusu olabilir. O halde bu sitede var olan yatırım fikirlerini takip etmeniz bir anlamda yeterli olacaktır.

Ekonomi ve Borsa Bilgileri


Ekonomi ve borsaya dair olan bilgileri de artık bu platformdan takip edebilirsiniz. Gelişmiş bir alt yapı kullanan www.serbestpiyasa.net sayesinde ekonomi kategorisinde de kapsamlı bilgiler yer almaktadır. Zaten günümüzdeki bireylerin bu alanda sahip olması gereken bilgiler oldukça fazladır. Önemli olan durum her zaman doğru ve özgün içerikler paylaşan platformların tercih edilmesi gerektiğidir.


O halde artık serbest piyasa kapsamında sunulan bu kaliteli bilgilere paylaştığımız platform üzerinden ulaşmaya başlayabilirsiniz. Son zamanlarda her zaman ihtiyaç duyacağınız para piyasaları, ek iş fikirleri, finans, borsa ve ekonomi gibi kategori bilgilerini takip etmek için platformu düzenli bir şekilde ziyaret etmeniz yeterlidir. Ayrıca kredi notu ve kredi kartlarıyla ilgili genel bilgiler de sunulmaya devam edilmektedir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi