2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

İlk Bitcoin ATM’si Almanyada Kuruldu

Bitcoin Blogu olarak şu anda sizlere duyduğumuz yeni bir haberi yayımlayacağız. Yanlış duymadımız başlıkta da yazdığı gibi ilk bitcoin ATM’si Almanya’da kuruldu. Avusturya dan getirdikleri bu ATM önce yasaklansa da Almanya mahkemesinin aldığı kararla tekrar serbest kalan bu ATM bitcoin ATM si olarak meşhur oldu.

Bitcoin blogu olarak sizlere bu haberi yapmak istedik. Berlin yerel mahkemesi bitcoin atmsi kurulması yolunu açtı. Avusturya ve İsviçre ye nazaran biraz daha sert yasaları olan Almanya bu alınan kararla biraz daha esnediğini belli etti.

Benzer Yazı: Bitcoin Hakkında Bilinmeyenler

Bildiğimiz üzere bitcoin kripto para birimi olarak en fazla işlem yapılan ve en fazla değere sahip olan para birimi durumunda ve bunun için de ATM si kurulacak olan ilk kripto coin diyebilirim.

Daha fazla detayı da sizlere gelişmelerin devamı ile sağlayacağız. Bitcoin blogu olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Yorumlar

  1. Almanya her alanda olduğu gibi bu alanda da öne çıkarmış kendini. adamlar yeniliği seviyor helal olsun

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi