2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

XRP Son Günlerin En Değerli Coini Olmayı Başardı


XRP bildiğimiz üzere kripto coin piyasasından en fazla hacime sahip olan 3. Para birimi olarak artışına devam ediyor. Son 24 saat içindeki değer artışına bakacak olursak da an itibariyle (06 kasım ve 07 kasım 2018) değerini neredeyse %10 artırdı. Bu da demek oluyorki XRP yani Ripple gayet iyi vir ivme ile artışına devam ediyor. Yani bizde Buradan hareketle XRP son günlerde yakaladığı değer artışı ile son günlerin en değerli coini diyebiliriz.

Benzer Yazı: Bitcoin 2019'da 20 Bin Dolar Olacak

XRP coin yani diğer adıyla Ripple bu günlerde değer tönünü yukarı çevirdi. Buradan hareketle sizlere tavsiyemiz bir kaç hamle sonra duraksayıp daha sonra tekar artış yakayacaktır. 0,50 XRP/Dolar olarak güne başlayan ve şu anda anlık olarak 0.55 olmuş bu da iyi bir ivmenin geleceğini de işaret etmektedir. Eğer yatırım düşünüyorsanız eğer XRP sizin için iyi bir yatırım aracı olabilir. Bu da dolar kurunda anlık olarak 3₺ yi zorladığı görülmektedir.

Dolar bazında bakınca da bu seviyelerin haftasonuna kadar da 0.6 dolar olacağını öngörmekteyim. Sizler de bu gelişmeleri takip ederek yatırım yapabilirsiniz. Bende XRP coini bu haftanın sağlam ve artışa yatkın coini olarak görüyorum. Umarım kazancınızı artırmaya yönelik bir yatırım şansınız olur.  Bitcoin blogu olarak XRP gelişmelerini takip etmeye devam edeceğiz.

Yorumlar

  1. Çok düşünüyor ve araştırıyordum xrp yi ama yazınız sayesinde 100 adet aldım kenarıya koydum

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi