2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

İşte 2018’in Son Endeksi


2018 yılının son ayına girilmesiyle beraber CCID yani Çin Bilgi Endüstrisi Kalkınma Merkezi, Blockhain teknolojisi değerlendirme endeksinin sonuncusunu yayınladı. Kripto para haberleri konusunda sizlerle paylaşacağımız bu endeks ile beraber 2019 yılı için bazı tahminlerde bulunmaya başlayabilirsiniz.


Bitcoin 5 Basamak Geriledi


Yayımlanan son endekse göre BTC, 5 basamak geriledi. 13. sıradan 18. sıraya kadar gerileyen BTC’den sonra Blockhain teknolojileri olan EOS, Komodo, Ethereum, GXChain ve Ontology ise üst sıralarda yerini aldı. Aralık aynı raporunda Ontology ilk kez endekse giriş yaptı.

Geçtiğimiz ayın endeksindeki ilk 5 sırayı EOS, ETH, BitShares, Steem ve Nebulas almıştı. Ancak Aralık endeksine göre bu sıralama değişti. Son 5 sıradaki koinlere baktığımızda ise Decred, Litecoin, BTC Cash, Bytecoin ve NEM kripto paraları yer alıyor.

Bitcoin’e Yatırım Yapılmalı mı?


Aslında bu soruyla ilgili olarak daima kripto para haberleri takip edilmelidir. Çünkü güncel haberlerin takip edilmesiyle beraber uzman analizleri de kontrol edildiği zaman ortaya daha güzel bilgiler çıkabilmektedir. Son zamanlarda BTC ile ilgili yapılan analiz ve yorumlar aslında iç açıcı değil. Bazı yorumcular BTC’nin fiyat olarak sıfır dolara kadar düşeceğini belirtmiştir. Bu durumun tam tersi olarak 2019 yılının ikinci çeyreğinde yeniden 20 bin dolara kadar çıkabileceğini düşünen uzmanlar da bulunmaktadır.

İlgili içerik: Bitcoin Düştü!

Sitemizde yer alan bilgilerde sizler için pek çok uzmanın yorumlarına yer vermeye devam ediyoruz. Bununla beraber gerek bitcoin haberleri gerekse kripto para haberleri ile ilgili paylaşımlarımıza devam edeceğiz. Bitcoin Bloğu olarak sadece Bitcoin üzerine değil, tüm kripto paralar üzerindeki gelişim ve değişimleri de sunmanın gayreti içerisindeyiz. Ancak yatırımcılar tamamen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmamalıdır. Yatırım yapmak isteyenler ilk olarak kripto paraların aylık, haftalık ve günlük olarak düşüş grafiklerini incelemelidir. Bu incelemede yükseliş grafikleri de ön planda olmalıdır. Daha sonra sermayenize göre uzun vadeli yatırımlar yapabilirsiniz. Zaten kripto para yatırımcıları her zaman uzun vadeli düşündükleri için ilk 3 ya da 6 ay içerisinde bir kazanç beklememektedir. Yine de daha kısa sürede kazanç elde etmek için farklı kripto paralar üzerinde ciddi analizlerin yapılması gerektiği unutulmamalıdır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bitlo Referans Sistemi ile Para Kazan

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?