Sponsorlu Bağlantılar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.


Ethereum Yükselecek mi?

My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”

ICO Piyasası Bitti mi?


ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki ucu keskin bıçak örneğini verebilirim. Bana kalırsa sanal paraların başına gelebilecek iyi ve kötü bir şeydir. İster sevinin, ister sevinmeyin, ICO’lar geçen dönemde ciddi anlamda bir likitide girişi sağlamıştır. Ayrıca kripto para haberleri üzerinden ilerlediğimizde çılgın rakamlara ulaştığını da söyleyebiliriz” dedi.

Fakat Ethereum fiyatındaki düşüşle berbaer işlerin bir anda tersine döndüğünü söyleyen Wallet’in kurucusu, açıklamalarına şu şekilde devam etti, “Firmalar topladıkları fonları nakde çevirdi. Bu yüzden sektöre kariyet yapma hedefiyle giren yazılımcılar da geri planda kaldı. Bu nedenle farklı bir yol kapısı açıldı. Aslında bu durum vizyon için var olan farkı anlamamıza neden oldu. Ek olarak ETH ağının açık kaynak kodlu olması, önümüze bazı engelleri çıkardı.”

Ethereum Büyüyebilir mi?


Ethereum 2019 yılı için açıklamalarına devam eden Kosala, “Ayı sezonu için aslında bardağın dolu tarafını görmeye çalışmaktayım. Bu süreçte gördüğüm şey, ETH’nin teknoloji olarak ileri düzeyde olması. Ayrıca bu süreçten ETH’nin güçlü çıkabilmesi için geliştirici olan ekibin tek bir amaç doğrultusunda toplanması gerekmektedir” dedi.

Önümüzdeki yıl için Ethereum’un toparlanacağını düşünen pek çok analist aynı zamanda ETH’nin ciddi anlamda değer kazanacağını da her fırsatta dile getiriyor. Bu süreçte tüm yatırımcılar da kripto para haberleri üzerinden analiz yapmayı sürdürüyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bitlo Referans Sistemi ile Para Kazan

2019'da Bitcoin Ne Olacak?