2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

2019'da Bitcoin Ne Olacak?Her yatırımcı aslında 2019’da Bitcoin ne olacak sorusuyla ilgili araştırmalarını sürdürmektedir. Bununla beraber daima güncel olarak platformumuz üzerinden paylaşılan bitcoin haberleri ile beraber kişisel analizlerinizi değerlendirerek sizler de yatırım yapabilirsiniz ancak bu süreçte bazı durumlara dikkat etmeniz gerekiyor. Öncelikle yabancı analistlerin etkisi altında kalmadan tamamen kişisel araştırma yapmanız, kripto para yatırımları için mantıklı bir adım olacaktır.

Bitcoin Gelecekte Ne Olacak?

Bitcoin şüphesiz kripto para piyasasının lideri. Durum böyle olunca, inişli çıkışlı bir grafik sergileyen BTC, geçtiğimiz yıla göre ciddi anlamda düşüş yaşamıştır. Öyle ki 20 bin dolar seviyelerini görmüş olan bir kripto paranın şu sıralar 4 bin dolar seviyelerinde olması aslında yatırımcıları düşündürmeye devam ediyor. 24 Aralık 2018 Bitcoin analizi yaparken birkça gün önce düşüş yaşayan BTC’nin şu sıralar %1,18’lik bir yükselişle 4,059 dolara kadar çıkış yakaladığı görülüyor. Bu durum elbette diğer kripto paralar üzerinde de etkisini göstermeyi başarıyor. Ancak BTC’nin yükselmesiyle ters etki gösteren Bitcoin Cash, EOS ve Litecoin gibi kripto paralar %0,02 ile %0,83’lük düşüşlerle dikkat çekmeye devam ediyor.

Yaz döneminden beri düzenli olarak yükselen BTC, geçen sene Aralık ayında 20 bin dolar seviyesine ulaşmıştır. Yaşanan bu çıkış tüm dünya genelindeki BTC yatırımcı sayısını artırmış ve pek çok yatırımcıyı BTC’ye yöneltmiştir. Ancak BTC’deki fiyat düşüşlerinin yeniden yaşanmaya başlamasıyla artık uzun vadeli bir kripto para olduğu düşünülmeye başlanmıştır.


Şu sıralar bitcoin haberleri ile ilgili çok sayıda uzman yorumu gelmektedir. Bu yorumların yapılmasının nedeni, 2018 yılının artık son günlerinde olmamızdan dolayıdır.

Milyonlarca insanın BTC’yi takip etmesiyle başlayan bu süreçle beraber piyasalarda ciddi bir hareketlenme yaşanmış ve tüm kripto paralar bir anda deyim yerindeyse çakılmaya başlamıştır. Ayrıca BTC’ye çok fazla yatırım yapılmasına neden olna yükselişler, uzmanların da dikkatinden kaçmamıştır. Kimi uzmanlar BTC’nin 250 bin dolara kadar çıkacağını düşünmektedir. Kimileri de 2019’da Bitcoin ne olacak sorusuyla ilgili olarak, sıfır dolara kadar düşüş yaşayacağını belirtmektedir. Eğer ciddi bir yatırımcıysanız mutlaka kişisel olarak yatırım kararı vermeniz gerekmektedir.

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bitlo Referans Sistemi ile Para Kazan

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?