2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Az Komisyon Alan BTC Borsaları


Bitcoin borsaları ile ilgili yapılan araştırmalarda az komisyon alan bitcoin borsaları hakkında bazı bilgiler mevcuttur. Özellikle de BTC ile işlem yapmak isteyenler bu yazımızı mutlaka okumalıdır. Çünkü borsacılık faaliyetlerinde komisyon oranları son derece önemlidir. Buna ek olarak komisyon ücretlerinin düşük olduğu güvenilir firmalar aynı zamanda Bitcoin haberleri ile ilgili pek çok konuya açıklık getirmektedir.


Cex.io


Düşük komisyonlarla hizmet veren Cex.io, son zamanlarda rağbet görmeye devam ediyor. Standart komisyon ücretinin yaklaşık %0,25 olduğu günümüzde bu firmanın komisyon oranı %20 civarında. 1 aylık ticaret hacmine göre oranın düştüğü de unutulmamalıdır. Ayrıca firmanın resmi web sitesinde kullanıcı dostu bir ara yüz kullanılmaktadır.

GDAX


Türkiye üzerinden henüz kullanılamayan GDAX’te komisyon ücreti %0’dır. Ancak maker’de %0 olan bu ücret taker’da %0,25 seviyelerindedir. Yakın zamanda Türkiye’de de kullanılabileceği tahmin edilen GDAX platformunun bir diğer avantajı, Coinbase’e bağlı olmasıdır. Bu nedenle kullanıcılar ek ücret ödemeden işlem yapabilmektedir.

Bakılası İçerik: En kaliteli Yabancı Coin Borsası Hangisi

Kraken


ABD merkezli bir firma olan Kraken’de borsa taker emirleri %0,26 üzerinden işlem görmektedir. Maker emirleri ise %0,16 olarak belirlenmiştir. Bununla beraber 1 aylık ticaret hacmine göre oran düşüşleri yaşanabilmektedir. Bu firmanın çalışanları ve sahipleri ise kendini gizlememektedir. Yani sitede firmaya ait tüm bilgiler resimlerle desteklenmektedir.

Poloniex


Bu firmada taker için %0,25, maker için de %0,15’lik komisyon oranları mevcuttur. Ek olarak kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olmakla beraber son zamanlarda Bitcoin haberleri konusunda adı sıkça duyulmaktadır. Hızlı ve güvenilir bir platform olan Poloniex’te anlık coin piyasası takibi de yapılabilir.

Bittrex


Dünyanın en büyük BTC borsalarından olan Bittrex, ABD merkezlidir. Bu firmadaki komisyon oranı ise %0,25’tir.

Sizler de araştırmalarınızı yaparak güvenilir BTC firmalarından birini seçebilirsiniz. Bu firmaların günümüzdeki kullanıcı sayısı artmaya devam etmektedir. Bitcoin piyasasındaki hareketliliğe bağlı olarak işlem yapabileceğiniz bu sitelerde alt coin alım satım işlemleri de gerçekleşmektedir. Bu nedenle sorunsuz olarak BTC alım satım uygulamalarının yanı sıra coin piyasa takibi de yapılabilir. Elbette uygun komisyon oranları sayesinde daha fazla tercih edilmektedir. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi