2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bill Gates Bitcoin İçin ne dedi?

Bill Gates Bitcoin İçin ne dedi ? “Elimde olsa Bitcoine karşı yatırım yapardım!” Bill Gates Bitcoin ve diğer kripto paraları saçmalıklar zinciri olarak görerek  elimden gelse karşısında olmak için çabalardım dedi.

Microsoft Şirketinin kurucusu olan Bill Gates Bitcoin ve diğerkeipto paralar için birde şu ifadeleri kullandı. “Kolay yolu olsaydı da bende durdurulmasını isterdim” diye sözlerini bitiren Gates Bitcoin in gelecekte zor bir süreçten geçeceğini tiyo olarak vermiş oldu.

İlginizi Çekebilir: CCLA şirketinin Bitcoin Yorumu

Bitcoin bildiğiniz üzere kripto coin olarak üretilmiş şifreli olarak transferi mümkün olan bir sistemdir. Karşısında fazla bir coin in olmadığı ve en yakınındaki rakibinin dahi 2 bin yada en fazla 3 bin doları üstüne çıkamadığı bir coinden bahsediyoruz.

Yatırım aracı olarak değerlendirip Bitcoini bizlere sunmak için bir dizi projeler üzerinde çalışılıyor diyebilirim. Bana kalsa da değer olarak tek bir coinin transfer için kalması yatırım aracı olarak değerlendirilmemesiydi. Yani altın alıp gibi bitcoin alıp satanlar oluştu. Bunlar aşırı derecede fazla oldu. Forex gibi al sat yaparak kripto para borsası ve bu sistemlerin gibi web cüzfanları gelişti.

Bu gelişmelerden sonra daha da büyüme gerçekleştiren bitcoin bazı ülkelerde yasaklansa da iyice büyüyerek milyar dolarlık yatırımlar aldı. Bu da artık bircoin in durdurulmayacağı demekti. Bu yüzden de Bill Getes elimde olsa karşısında dururdum dedi. Fakat karşısında artık durulamayacağı bilincinde olduğunu da belirtti.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi