2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Binance Satış Ortaklığı (Affiliate)


Affiliate marketing sistemini hepimiz biliyoruz. Bu kez de  Binance Satış ortaklığı Affiliate yada Binance referral program olarak da bilinen bu sistem sizlere her kişi başına dolar olarak para vermektedir. Bu başta sizin sayenizde kayıt yaptıran ve para yatıranların %20 oranındadır. İlerleyen süreçte bu oran artacaktır. En kaliteli yabancı coin borsası olan binance satış ortaklığı sistemi kurmuştur.

Binance bu oranı şu anda sadece %20 oranı da tutmaktadır. İlerleyen süreçte de bunu artıracaktır. Binance satış ortaklığı olarak bu sistem kurulmuştur. Yani affiliate marketing sistemi olarak iş gören binance referral program denilmektedir.

Sizler bunu nası aktif edeceksiniz. Yani bunu nasıl sağlayacaksınız onu anlatacağım. Öncelikle arkadaşlar bu sistem nasıl işliyor az çok biliyorsunuz. Affiliate sistemi size verilen linki sosyal medyada paylaşıyor veya sitenizde yazınız vasıtasııla paylaşıyorsunuz. Daha sonra bu link üzerinden sisteme kayıt olanlardan %20 oranında kar hesabınıza yatıyor. Yani referans olmuş oluyorsunuz.

Bu %20 ise yapılan yatırımın %20 si size para olarak dönüş yapıyor. Yani ilk etapta sizin sayenizde kayıt yapan ve 100 tl yatırım yapan birisi için 20 tl yani 6 dolar hesabınıza yatıyor.  Bu oranı tabi Binance gizli tutmaktadır. İlerleyen süreçte artırabilir veya azaltabilir. Bu Binance kontrolündedir.

Binance Satış Ortaklığı  (Referral Program) Nasıl Aktif Edilir?


Arkadaşlar öncelikle açağıdaki kayıt linki üzerinden binaceye kayıt olun.

Binance Kayıt 

sayfasına gidin sağ üstte register yazan yere tıklayın E posta bilgisi şifre girin altta referral code yazan yere " 25595569 " kodu girip kayıt edin.  Daha sonra da

Daha sonra ise buradaki sayfadan

join binance referral program yazan

yere tıklayın. Tıkladıktan sonra sizin linkinizin ve referral ıd kodunuzun olduğu sayfaya atacaktır. 8 sayıdan oluşan referral ıd kodu verilmektedir. Link ise şu şekilde olmaktadır.

https://www.binance.com/?ref=25595569

Bu kodu işte sosyal medyadan tutun da kendi web sitenize kadar ekleyebiliyorsunuz. Sizin bu linkiniz üzerinden giden birisi sisteme kayıt olup yatırım yapar ise size ilk yatırımın komisyonu yatmaktadır. Bu yatırımı da Bitcoin ve benzeri sistemlere aktarabilirsiniz.

Binance satış ortaklığı yani Affiliate marketing sistemi bu şekildedir. Bunun Binance olarak adı ise referral program dır. Yani referans pragramı da diyebiliriz. Yani başkalarının bu borsada yatırım yapmalarına referans olarak sağlıyorsunuz.  Bu sayede sizde komisyon almış oluyorsunuz. Bunun için ise ilk adım Binance kayıt olmak ile başlıyor.

Hadi sizde bu referral programına kayıt yaptırın. Komisyon fırsatından yararlanmaya başlayın. Kripto paralara ilginiz var ve kazanç sağlamak istiyorsanız direkt binance affiliate marketing sistemine kayıt olun. Kripto Para ve Coin işlemleri Binance ile yapın.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi