2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

BistCoin Ne Zaman Çıkacak?


Beklemede olan binlerce insan tanıyorum. Bitcoin efsanesinden korkanlar Yerli Kripto Para birimi olacak olan BistCoin Ne Zaman Çıkacak diye beklemekteler. Bende bekleyenlerdenim.  BistCoin ne zaman çıkacak diye bekliyorum. Bekliyorum ki uluslararası bir platformda bizim de bir paramız olması şart.

Kripto Para alanından neden adımız duyulmasın. Neden BistCoin bizim Borsa İstanbul’un prestijini artırmasın. Neden havale ve diğer online işlemlerde kendi kripto paramızı kullanmayalım. Bu yüzden benim gibi düşünenler hep aynı fikirdeler. Merakla beklemedeler. Bende bekliyorum çünkü çıkarsa BistCoin hemen alacağım. İlerleme sağlasın değer kazansın diye bu paranın ileride değerleneceğini düşünenlerdenim.

Bazıları umut dahi vermeseler dünyada bizim kripto paramız diye alacak binlerce insan var. Türkler yapmış diye sağlamdır diye batmaz yatmaz diye parasını verecek insanlar tanıyorum. Bu yüzden umut vermeyenlere de yatırım yapmayın diyorum. Siz herhalde zamanında Bitcoin için de aynı cümleleri kullandınız. Bakın şimdi 70 bin tl üzerinde. Bitcoinin fiyatı. Bu gün itibarıyla zarar etse de güne değer kaybıyla başlasa da tam olarak 70 Bin tl civarında bir para ediyoru.

BistCoin Ne Zaman Borsaya Girecek?


BistCoin ne zaman gelecek gelelim asıl konumuza. Arkadaşlar herhangi bir açıklama gelmemesine rağmen çok yakında gelecek denildi. Çalışmalar devam ediyor denildi. Bence yeni yıldan sonraya kalacak olan bu gelişme mart aylarında borsaya açılması bekleniyor. En kosa sürede de tarih açıklaması gelecektir. Sebebi ise BistCoin açıklamasından sonra gündem bu yöne kaydı. Bende bunu bizzat merak edenlerdenim. O yüzden de kamuoyu gerçekten Bitcoine Rakip olarak bir yerli paramızın olması ne kadar gurur verici olur.

Tahminlerime göre Mart 2018 yılında kullanıma sunulmuş şekilde görebiliriz. Borsa ve forex piyasasında da olacak olan bu yerli kripto para BistCoin yatırımcıların işlemlerine açılacak. Bu değer artışını da bizim gibi yatırımcılar yaptıracaktır. Ne kadara girilecek ne kadar fiyatla başlayacak belli olmasa da 0.05 kuruştan bence işleme başlar. O zaman bi yaklaşık 400-1000 TL arası almayı düşünüyorum. Sebebi ise ileride Bitcoin gibi kendi bilmem kaç bin katına artar ise ki artacağını düşünüyorum. Bir kaç yılda en az 100 katı olur diye düşünüyorum. Yani bir BistCoin yaklaşık 100 dolar civarına çıkarsa yani dünyanın kârı demektir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi