2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin ATM'si İstanbul'da Açıldı!


Türkiye’de bir ilk yaşanarak BTC ATM’si devreye alındı. Türkiye’nin tek BTC ATM’sinin İstanbul’da açılmasıyla beraber dijital para kullanıcıları bir hayli heyecanlandı. Çünkü bitcoin haberleri ile ilgili paylaşılan her bilgi aslında bir nevi yenilik olarak karşımıza çıkmaktadır. Konu Bitcoin olunca yatırımcıların ilgisi daha fazla artmakta ve kripto paraların değeri de artmaktadır.

İstanbul’da Bitcoin ATM’si Açıldı!


Kripto paralar dünya genelinde hızlı bir şekilde yayılırken Türkiye’de önemli gelişmelerin yaşanmadığı bilinmektedir. Özellikle de Bitcoin konusunda atılacak adımlarla beraber ülkemizde sanal paraların ciddi anlamda gelişeceği ön görülmektedir. Oysa geçtiğimiz yıl Atatürk Havalimanı’nda açılan ilk ATM, açıldığı yıl içinde kapatılmıştı.

Bitcoin haberleri takibi yapan kullanıcılar, bugün yayımlanan bir haber ile oldukça heyecanlandı. Türk kripto para borsası tarafından hizmete alınan ve Türkiye’de tek olan Bitcoin ATM’si City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezi’nde kuruldu. Ayrıca hizmet vermeye devam eden bu ATM’deki en düşük işlem limiti 100 TL’dir. En yüksek işlem limiti ise 500 TL olarak belirlenmiştir. ATM aynı zamanda alışveriş merkezinin açılış ve kapanış saatlerine göre işlem yapabilmektedir.

Ortaya çıkan bu gelişmeyle beraber kripto paraların yükselişte olması yeni bir dalgayı beraberinde getirebilir. Zaten son günlerde artmaya başlayan kripto para değerleri aynı zamanda yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarmıştır. An itibariyle BTC’nin fiyatı %1,19’luk artışla 3,801 dolardan işlem görmektedir. Ripple’da yaşanan %1,83’lük düşüş, XRP’nin fiyatını 0,358 dolara kadar geriletmiştir. ETH ise geçtiğimiz günlerde 80 dolar bazına inerken şu sıralar 100 doların üzerinde seyretmeye başlamıştır. En çok dikkat çeken kripto para ise BCH yani Bitcoin Cash’tir. %22,42 oranında değer kazanan BCH, 139 dolar seviyesinden işlem görmeye başlamıştır.


Kripto paralarla ilgili gelişmeler yaşanmaya devam etmektedir. Bu nedenle sitemiz üzerinden düzenli bir şekilde yayınladığımız içerikleri takip etmeniz önemlidir. Ayrıca güncel olarak sizlerle paylaştığımız bitcoin haberleri sayesinde BTC yatırımları için nasıl adım atmanız gerektiğine da karar verebilirsiniz. Yine bu süreçte Bitcoin dahil olmak üzere tüm kripto paralarla ilgili gelişmeleri de paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi