2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Benzeri Kripto Paralar Hangileri?


Bitcoin Benzeri kripto paraların isimleri nelerdir? Bitcoin Benzeri Kripto Paralar hangileri? Bu gün sizlere onların isimlerini paylaşacağım. Kısa bilgiler halinde sunacağım. Arkadaşlar bildiğiniz gibi Bitcoin den sonra kripto paralar sanal olarak piyasaya çıkmaya başladı. Hemen hemen herkesin bildiği bir sanal para olan Bitcoin alternatiflerini de beraberinde getirdi.

Bitcoine alternatif paralar bir bir kendisini göstermeyi başardı. Bunlardan bazıları da hemen hemen işlem olarak yakın seviyelere kadar çıktı. Alım satımı ise bir hayli arttı diyebiliriz. Bitcoine alternatif paralar hangileri bu gün sizlere onları tek tek yazacağım. Bunları değer ve bilinirlik sırasına koyarak sizlerle paylaşacağım. Arkadaşlar bunları bir bir yazalım. Bitcoin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bitcoin Benzeri Kripto Paralar Hangileridir? 

Ethereum ve Ethereum Classic


Ethereum Bitcoin den sonra en değerli kripto para birimidir. Alternatif kripto paralar içinde en değerli ve en çok işlem yapılan para birimidir. Bitcoin den daha sistemli ve farklı tasarlanmış olan Ethereum rakiplerinden bir adım önde olan alternatif para birimidir. İkiye yarılmış bir sistemin ürünüdür. Ethereum ve Ethereum Classic olarak iki işlem türü ve para birimi olmuşlardır. Şu durumda Ethereum daha fazla işlem görmektedir. Ethereum Nereden Alınır?

Bitcoin Cash


Bitcoin Cash Bitcoine isim benzerliği bulunan bir kripto para birimidir. Bu yüzden de adından esin alınarak biraz daha işlem görmektedir. Ethereum dan sonra en çok işlem gören ve değer olarak da ondan sonra gelen değerli para birimidir. Bitcoin cash bir ara Ethereum değerini geçtikten sonra tekrar aldığı ani düşüşle 3. Sırada olmuştur.

BlockChain


BlockChain ise Çin Halk Cumhuriyetinin çıkarmış olduğu kripto para birimidir. Bu yüzden arkasında devlet güvencesi vardır. Sağlam ve dayanıklı para birimidir. Kolay kolay manipüle edilemeyecek para birimidir. O yüzden sağlam işlem hacmine sahiptir. Değer olarak Bitcoin Ethereum gibi yüksek olmasa da sağlamlık bakımından iyi ve dengeseldir.

Ripple


Ripple Aynı şekilde Bitcoinden sonra 4. Sırada yer almaktadır. Ripple bir farklı yönü ile diğer para birimlerine dönüşebilmektedir. Bu yüzden de satışı ve alışı basit olmaktadır. Değeri ise azdır. İşlem olarak da dediğim gibi diğer Kripto paralardan biriside ripple dir.

Litecoin


Litecoin de 2011 yılında bulunmuş olan para birimidir. Litecoin de diperlerinde daha değersizdir. İşlemde az olduğu için listemde sonlarda oldu. Litrcoin kripto para birimi Bitcoine alternatif para birimidir.

Bunlar haricinde ise Dash, Steem, DogeCoin de bunlardan birisidir. Bunlarda alternatif kripto paralardır. Bunlarıda başlık halinde yazmadım. Ama bunlarıda bilmekte yarar vardır.  O yüzden tekrardan yazacağım. Sırasıyla Bitcoin Ethereum Bitcoin Cash BlockChain Ripple Litecoin Dash Steem Ve dogecoin dir. Arkadaşlar bunlarda dediğim gibi altcoinler olarak da bilinirler. Bilmemiz gereknler bunlardır. Bunların dışında ise Adını bilmediğiniz Coinlere sanal paralara yatırım yapmayın.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi