2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Cash Fiyatında Önemli Değişiklik


Yaklaşık olarak 1 ay önce Bitcoin Cash sanal parasında yaşanan çatallamadan sonra ilk defa Ether’in gerisinde kalan bu coinle ilgili çarpıcı açıklamalar yapılmaya devam ediliyor. Genel olarak kripto para haberleri üzerinden araştırma yaparken karşınıza çıkan bu alt koinin çalkantılı günlerin ardından nasıl bir yol izleyeceği merak konusu.Bitcoin Cash Ne Kadar?

Bitcoin Cash şu sıralar 82 dolar seviyesinde işlem görmektedir. Ether’in fiyatının ilk kez bu koini aşmasıyla beraber kripto paralarda hareketliliğin olduğu da gözlemlenmektedir. Yatırımlarını BTC Cash’e yapan kullanıcılar bu süreçle ilgili olarak ciddi bir kademe atlamayı başaran kripto paraların şuan için sabit kaldığını gözlemleyebilir. Genel olarak tüm kripto paraların BTC üzerinden değer düşüşü veya değer artışı yaşadığı bilinirken BTC Cash’in de oldukça düşük tutarlardan piyasaya girdiği bilinmektedir. Ancak 82 ve 87 dolar seviyelerinden alım yapılan bu coinle ilgili ciddi bir atağın ne zaman yaşanacağı bilinmemektedir.

İlgilnizi çekebilir: Bitcoin Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

BTC Cash çatallanması aslında ABC, BCH ve BCH SV’yi meydana getiren bir hash savaşıyla ortaya çıkmıştı. Son 30 güne bakıldığında bu kriptolar arasında en çok Bitcoin Cash’in değer kaybettiği görüldü. Öte yandan çatallanma sonrasında 200 doların altına düşen bu koin daha sonra 100 doların altında kadar gerilemiştir. Son günlerde ise Ethereum’un gerisinde kalarak yatırımcılarını düşündürmeye devam etmektedir.

Yaşanan bu gelişmeler kripto para haberleri konusunda da merak uyandırmıştır. Çünkü Bitcoin Cash, bu tür durumlardan önce 500 doların üzerinden işlem görmekteydi. Bu nedenle yatırımcılar artık bir bekleyiş içerisinde bu coinin ne zaman yükseleyeceğine dair araştırmalarını sürdürmektedir.

BTC Cash kripto para sıralamasında şuan 8. sırada. Hemen üstünde 27 dolarlık işlem bedeli ile Litecoin ve onun da üzerinde EOS bulunuyor. EOS 1,97 dolar bazında işlem görürken 5. sırada bulunan Tether ise 1,01 dolardan alıcı bulmaya devam ediyor. 4. sıradaki Stellar 0,097 dolardan, 3. sırada yer alan ETH 86 dolardan ve 2. sırada yerini alan XRP ise 0,2 dolardan yatırım almaya devam ediyor. Tüm bu süreçler aslında kripto para haberleri araştırması yapan yatırımcıları da heyecanlandırmayı sürdürüyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi