2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitcoin Düştü! Piyasalarda Büyük Kayıplar Yaşandı!


Hafta içinde son derece kazançlı bir hafta görünümünde olan kripto para piyasaları, hafta sonunda düşüş yaşamaya başladı. Bitcoin haberleri kapsamında paylaşacağımız bu haberle beraber BTC’deki düşüşün hangi durumlara neden olduğunu da anlayabilirsiniz.Piyasada 7 Bin Dolarlık Kayıp!


Geçtiğimiz haftaya 3.100 dolar seviyesinden başlayan BTC daha sonra 4.200 dolarak kadar yükselmeyi başarmıştır. Ancak son günlerde yaşanan değişimlerle beraber 4 bin doların altına kadar gerilemiştir. 4.100 dolarlık ivmesini korumayı başaramayan Bitcoin, şuan için 3.918 dolar seviyesinden işlem görmektedir. 24 saatlik süreçteki yüzdelik düşüş ise %0,79 olarak belirlenmiştir.

Diğer koinlere baktığımız zaman Ripple’da da %1,72’lik düşüş göze çarpmaktadır. 0,35 dolardan yatırım alan XRP’den sonra bir diğer düşüş EOS’ta yaşanmıştır. Bu sanal paradaki kayıp ise %2,20 olarak gerçekleşmiştir. EOS’u takip eden Stellar da %1,61’lik düşüş yaşayarak 0,120 dolardan yatırım almaktadır. Kripto para piyasasındaki ilk 10 sanal paradan biri olan Tether de %0,23’lük düşüş yaşayarak 1,02 dolardan alıcı bulmaktadır. İlk 10’da yer alan ETH ve BCH’de ise yükseliş yaşanmıştır. Ethereum %2,51’lik yükselişle 112 dolara, Bitcoin Cash ise %2,61 yükselerek 191 dolardan alıcı bulmaktadır.

Yaşanan bu düşüşler genel olarak kripto para piyasasının hacminde düşüş yaşanmasına neden olmuştur. Yapılan hesaplamalarda 7 bin dolarlık kaybın yaşandığı düşünülmektedir. Bitcoin haberleri olarak yayınlanan bu haberimizde ayrıca Hsaka olarak tanınan kripto para analisti de bir tahminde bulunmuştur. 3.190 dolarlık BTC seviyesinin sert bir direnç hattı görevi gördüğünü söyleyen Hsaka, BTC’nin yeniden 3.800 dolar seviyesine çıkacağını ve ardından da 3.500 dolara kadar düşeceğini belirtmektedir.

Diğer kripto paraları incelediğimiz zaman BTC SV’nin de %0,47’lik kayıpla 104 dolara gerilediği görülmektedir. 13. sırada bulunan Monero’da da %2,31’lik düşüş yaşanmış ve 50 dolara kadar gerileme yaşanmıştır.

Yaşanan tüm bu düşüşler önümüzdeki hafta içinde kripto paraların nasıl seyredeceğini düşündürmeye başlamıştır. Özellikle de Bitcoin yatırımcıları, BTC’de yaşanan bu düşüşlerin ne zaman sonlanacağını merak etmektedir. Pek çok analiste göre 2019 yılı Bitcoin yılı ilan edilecek. Bazı uzmanlara göre de BTC’deki düşüş devam edecektir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi