2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bitlo 1 TL ile Bitcoin Alma İmkanı Sunuyor


Bitcoin blogu olarak araştırmalarımız devam ediyor. Gözüme Bitlo 1 TL ile Bitcoin Alma frısatı takıldı. Araştırdım dedikleri gibi gerçekten de az yatırım parası olan kişi için gerçekten güzel bir imakan diyebilirim. Yani az para ile bitcoin alabilme durumunuz var. Diğer borsalardan buna imkanı sunan fazla alternatifiniz yok ve bitlo buna imkan sağlayarak Türkiyede kullanıcı çekmeyi başardı diyebilirim.

Bitlo yerli bitcoin borsası olarak faaliyetlerine devam ediyor. Bitlo coin borsası Bitlo referans sistemi gibi 1 TL ye bile bitcoin almak imkanı sunuyor. Belli başlı gelişmelerini sağladıktan sonra daha fazla kampanya yapacağına eminim ki benimde Bitlo üyeliğim mevcut ve kullanıyorum. Sizde Bitlo üyeliği açmak isterseniz de Bitlo Kayıt sayfası üzerinden kayıt yapabilirsiniz.

Dedim ya Bitlo ülkemizde kurulan yerli kripto para borsasıdır. Yatırımcılarına değer veren müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bir coin borsası diyebilirim. Kripto para alım satımı yapmak isteyen öğrenciler Burslarını burada değerlendirebilir bu bırsada yatırım yapabilirler. Ki bitcoin fiyatının 4 bin dolar seviyesi olduğu bu süreçte öğrencilerin bitcoin alma imkanı oldukça azdır. Bu yüzden de en fazla 1.000 tl ile işlem yapan öğrenci ceya genç yatırımcı Bitlo sitesinde bu imkandan yararlanabilir. Bazı borsalarda alt limit veya alım satım için belli başlı limitler mevcuttur.

Bitlo bitcoin borsası da bu durumu fırsat bilerek müşterilerini memnun ederken yeni müşterilerini de bu sayede çekmektedir. Sizde üyeliğinizi yapın ve cüzzi miktardaki olan yatırımınız dahi bu bırsa üzerinden yapabilirsiniz. Zaman kaybetmeden sizler bu yatırıma başlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi