2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Bu gün POE de Artış Olacak


POE artar mı? Sorusuna gelen sinyalden bilgi sağlıyorum. Değerli okurlarım bu gün POE de artış olacaktır. Gelen bir Şirketten gelen patlama sinyallerinden birisini sizlere söylüyorum. 6 Aralık Perşembe günü yani bu gün POE coin için artış günü.

Alakalı yazım: Bitlo Referans Sistemi ile Para Kazan

POE almak istiyorum diyenler için ise Bitlo veya Binance yi kullanabilirsiniz. Bir şirketin bitcoin ve diğer kripto paralar üzerindeki dalgalanmayı önceden hesapladığı ve bunun ile alakalı coin gruplarına haber cerdiği bir sistem diyebilirim. Bu da demektir ki artış olacak. Bu gruplar bile alırsa kendisi artışınız sağlıyor ve free üyeliklere düşünce bu tüyo otomotikman artışı sağlayımca değerlenen coini hemen satıyorlar. Bu şekilde kazananlar oluyor. Bende bu vip gruplarından birisyle irtibata geçtim. Bana da bilgi akışı olmaktadır. Bu yüzden saat 16:00 a kadar artacaktır. Almanızı tavsiye ediyorum.

POE coin almak mantıklı mı bu günlerde mantıklı görünüyor. Sizlere tavsiyem bu gün yani 06 aralık 2018 günü POE coin günü olacaktır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi