2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

CCLA Şirketinden Bitcoin Yorumu


10 trilyon dolarlık bir valığa sahip olan CCLA şirketinin yöneticisi James Bevan tarafından Bitcoin hakkında önemli yorumlar yapılmıştır. Bu kapsamda Bitcoin yorumları ile ilgili olarak yazımızın devamında elde edeceğiniz bilgiler sayesinde yatırımlarınızı şekillendirebilirsiniz. Öncelikle kripto para piyasasındaki düşüşleri bir tümseğe benzeten Bevan, bu süreçten sonra izlenmesi gereken yollar hakkında da bilgiler aktarmıştır.


Bevan’dan Bitcoin Yorumu


Bloomberg’in 7 Aralıkta paylaştığı habere göre Londra’da düzenlenen Crypto Summit’te, kripto para piyasasındaki düşüşler ele alınmıştır. Bununla beraber CCLA’nın müdürü James Bevan da ilgili panelde para birimlerinin kriz anlamında değerinin azaldığını belirtmiştir. Geleneksel finans piyasalarında karşılaştırma da yapan Bevan, kurumsal yatırımcıların işlem sistemleri ve geleneksel para birimleriyle ilgili olarak ciddi sorunlarla karşılaştığını belirtmiştir. Bu nedenle Bitcoin yorumları hakkında da düşüncelerini paylaşmıştır.

İlgili:  Ripple BTC den Hızlı mı

CCLA şirketi, Birleşik Krallık’ın en büyük fon yöneticilerinden biri olarak tanınmaktadır. Şirketin yönetimi altında olan varlıkların değeri ise yaklaşık olarak 7.842 milyon sterlindir. Panelde konuşulan bir diğer durum, kripto paraların geleceğinin daha çok düzenlenmesi gerektiğidir. Ayrıca daha çok kurumsal yatırımcı ve daha düşük volatilite ile piyasanın entegrasyon uygun düzenlenmesi gerektiği düşünülmektedir.

Dünyanın en büyük 2. menkul kıymetler borsası olan Nasdaq ise 2019 yılının ilk yarısında BTC’nin vadeli işlemlere başlayacağını açıklamıştır. Bu açıklama ile kurumların sektörle bir şekilde etkileşime geçeceği anlaşılmaktadır. Ayrıca Blockhain tabanlı bir ödeme firması olan Circle LTD’nin küresel pazarlama müdürü de bu konuda bazı yorumlar yapmıştır. Yapılan yorum ise şu şekildedir; “Kripto paralardaki düzenlemeler için tekerleklerin harekete geçirilmesi gerekiyor. Bu sayede kripto para endüstrisindeki hatalardan ders çıkarılabilir”.

Bu şekilde bir yorum gerçekleştiren Circle yöneticilerinin geçen Ekim ayı sonunda da kripto paraların düzenlenmesine ilişkin açıklama yaptığı biliniyor. Genel olarak küresel ekonomileri iş birliği yapmaya çağıran Circle LTD, özellikle de BTC’nin bu konuda değerlendirilmesi gerektiğini savunuyor.

Tüm bu bilgilerle beraber Bitcoin yorumları üzerinden uzun uzun düşünüleceği ve ilerleyen yıllarda ne şekilde adımlar atılacağı merak konusudur. Zaten küresel firmaların bu konuda atacağı adımlarla bitcoin’in daha fazla değerleneceği de ortadadır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi