2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Circle CEO’su: Kripto Paralar Her An Patlayabilir!


Circle’nin CEO’su olarak görev yapan Jeremy Allaire, genel bir rakam vermedi ancak ilerleyen 3 yıl boyunca BTC’nin oldukça yüksek bir rakama ulaşabileceğini söyledi. Ayrıca kripto para haberleri konusunda da önemli açıklamalar yapan Allaire, bu konudaki düşüncelerini paylaştı.


Bitcoin Fiyatları Artacak mı?


Uçtan uca ödeme teknolojisi şirketi olan Circle’nin kurucu ortağı ve aynı zamanda CEO’su olan Allaire, BTC’nin fiyat olarak önümüzdeki yıllarda uçuşa geçeceğini belirtti. Ayrıca diğer kripto paraların da bundan etkilenerek ciddi anlamda kazanç fırsatı sunacağını söyledi. Açıklamasında rakam paylaşmayan CEO Allaire, 3 sene içinde BTC’Nin değer anlamında bugünki fiyatından çok daha iyi yere geleceğini açıkladı. 14 Aralık tarihinde CNBC’ye konuşan CEO’nun diğer açıklamaları ise şu şekilde;

“Aslında çok önemli fiyat tahminleri yapmamaktayım. Fakat şimdikinden çok daha yüksek fiyatlara ilerleyen yıllarda ulaşılacağını düşünmekteyim ve buna inanıyorum. Zaten piyaasada uzun vadeci bir insanım”

CEO, ayı piyasası sebebiyle paralarını kaybeden insanların tekrardan oyuna dönmesinin hangi duruma bağlı olduğuna dair iletilen bir soru üzerine, “Kripto paraların temel değer ve ilkeleri değişmedi. Bu yüzden fiyatlar aslında patlamaya hazır bir yanardağ haline geldi.” dedi.

Bitcoin Bağımsız Bir Araç


CEO Allaire, gündelik fiyatlardan bağımsız bir şekilde BTC’nin aslında bağımsız bir değer saklama aracı olarak önemli olduğu da belirtti. BTC ile ilgili asıl durumun güvenlik olduğunu söyleyen Allaire sözlerine şu şekilde devam etmiştir;

“İnsanların oldukça güvenli bir şekilde tutabileceği sınırlı sayıda ya da bağımsız anlamda değer saklama aracına ihtiyacı olduğuna dair fikirler aslında dünyanın her yerinde oldukça cazip durumdadır.”

Kripto piyasa hakkında olumsuz görüş bildiren kişiler, BTC’nin sona erme düşüncesini mutlu bir şekilde karşıladığını söyleyen Allaire, BTC’nin uzun yıllar hayatta olacağını ve gerideki diğer para birimlerinin de aynı şekilde yollarını sürdüreceğini belirtti.

Yapılan bu açıklamalarla beraber kripto para haberleri konusunda araştırma yapan kullanıcı sayısı da artmıştır. Çünkü kripto paralar aslında rekabetçi güçler sebebiyle kalabalık bir pazarda yerini almaya devam etmektedir. Bu nedenle gelecekte her bir kripto paranın değer anlamında yükseleceği düşünülmektedir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi