2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Ethereum Coin TL ile Nasıl Alınır


 Ethereum Coin TL ile Nasıl Alınır?  Ethereum Coin TL ile Nasıl Alınır? 2017 yılının gözde kripto parası Ethereum gelecek yıllarda da yatırımcılarına kazanç getirme konusunda güven verdiği için birçok yatırımcı bu kripto paraya şimdiden yatırım yapmaktadır. Ethereum Coin TL ile Nasıl Alınır ve satılır bunu anlatacağım. Bitcoin’ e göre daha yenilikçi olan bu coin aldığı güvenlik önlemleri ile de yatırımcısına güven vermektedir. Kurucusunun bile beklemediği seviyelere ulaşan bu coinde yolsuzluğa karşı olduğu için 3.kişiler hiçbir şekilde sistemdeki herhangi bir veriyi değiştiremez ve buna bu coinin şirket kademesindeki kişiler de dahildir.

Hileli etkinliklere veya siber saldırıların da olabileceğini düşünerek gerekli önlemler alınmıştır. Uzun lafın kısası sizin olan Ethereum coin'inize kimse hiçbir şekilde işlem yapamamaktadır. Bunca güvenlik önleminin yanında son zamanlardaki kazancı ile de Türkiye kripto para borsasına girebilmiştir. Böylece eskisi gibi yabancı paralar kullanmak yerine Tl ile de Ethereum almak mümkündür. Peki ama nasıl ? İşte bu makalemizde bunu kısaca sizlere anlatacağız.

Poloniex ile Ethereum Almak


Öncelikle yapmanız gereken şey bu siteyle beraber koinim.com sitesine üye olmaktır. Daha sonra Poloniex’ de kendinize bir cüzdan oluşturuyorsunuz. Daha sonra koinim.com sitesinde hesabınıza istediğiniz kadar (belirli bir alt limiti var) para yatırıyorsunuz. Bu para ile kendinize Bitcoin alıyorsunuz. Bu aldığınız Bitcoin’ leri Poloneix’ deki cüzdanınıza aktarıyorsunuz. Bu işlemler sırasında 5 ila 35 dk arasında bir süre bekliyorsunuz. Bu Bitcoin Poloneix’ deki cüzdanınıza geldikten sonra bunu Ethereum’ a site üzerinden istediğiniz gibi çevirebilmektesiniz.

BTCTürk ile Ethereum Almak


Türkiye’ de üst kısımda anlattığım yolda farklı bir sitedeki cüzdana Bitcoin transferi felan olmadan direkt Ethereum alabileceğiniz bir sitedir. Burada tek yapmanız gereken şey üye olmak. Üyelik işlemi onaylandıktan sonra uygulayacağınız ilk adım hesabınıza para yatırmak. En az 10 TL olmak üzere hesabınıza para yatırıyorsunuz. Bu konuda detaylı bilgi http://destek.btcturk.com sayfasında yer almaktadır. Daha sonra alacağımız Ethereum coini seçiyoruz. Buradan almak istediğimiz TL miktarını yazıyoruz ve al butonuna bastıktan sonra Ethereum hesabınıza alınıyor.

Bu sitede ayrıca Ethereum’ unuz olup satmak istiyorsanız veya yoksa bile almak istiyorsanız istediğiniz alış-satış fiyatını gelişmiş alış-satış sayfasına yazıyorsunuz. Ethereum alış-satış fiyatı sizin istediğiniz seviyeye geldiğinde otomatik olarak sizin herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmadan gerçekleşmektedir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi