2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Ethereum Kurucusu'ndan Önemli PaylaşımETH’nin kurucularından olan Joseph Lubin, Twitter aracılığıyla bir paylaşımda bulundu. Kripto para haberleri konusunda son derece önemli bir paylaşım olan bu tweet, kripto para piyasası hakkında genel bir bilgilendirme niteliğinde. Lubin’in paylaşımına göre 2018 yılı, kripto paralar için en düşük seviyelerin yaşandığı bir yıl sayıldı.


ConcenSys’nin de aynı zamanda CEO’su olan Lubin, kripto piyasada bu sene çoğu zaman dip noktaların görüldüğünü savundu. Ayrıca Lubin’e göre kriptolarda yaşanan düşüşe sebep olan farklı durumlar arasında şüphe, belirsizlik ve korku da var. Yani sanal paraların gelecekte nasıl şekilleneceğinin bilinmemesi ve bu tür durumlara ve yatırımlara şüpheyle yaklaşılması, kriptoları ciddi anlamda etkiledi.

ConcenSys’den Önemli Yorumlar


ConsenSys, Blockhain şirketlerinden sadece biri. Geçtiğimiz aylarda ciddi oranda ekibini küçültme yoluna giden şirketten işten çıkarmalar hakkında da bir açıklama yapılmıştır. Lubin bu konuda şu yorumu, takipçileriyle paylaşmıştır; “Şirket sağlıklı olarak ilerlemeye devam etmektedir. Ancak şu anda ki tüm önceliklerimizi ve daha önce başlattığımız projeleri tekrardan düzenliyoruz.”

Günümüz kripto para haberleri anlamında önemli bir paylaşımda bulunan Lubin ayrıca farklı projelerde yatırımlarının devam ettiğini aktarıyor. Bununla beraber ConsenSys’nin en büyük önceliklerinden birinin, yeni şirketlere yatırım yapmak olduğu da Lubin tarafından paylaşılmıştır.

Kripto para piyasasının 2018 yılında dip seviyesini gördüğünü söyleyen Lubin, bu süreçten sonra artık yükselmelerin başlayacağını belirtiyor. ETH’nin de zaman için de sağlıklı olarak ilerleyeceğini söyleyen Lubin, “Aslında kıyamet kopmuyor. Kişisel olarak geleceğin çok daha parlak olacağını düşünmekteyim. Aslında o kadar parlak ki, 2019’u benim tarafımdan görüyor olsaydınız, gerçekten gözlük takmak isterdiniz.” dedi.

Yapılan bu yorum ve açıklamalarla beraber kripto para sektörünün tekrardan büyümeye başlayacağının savunulduğu ortada. Fakat bu büyümenin tam olarak ne şekilde olacağı hala bilinmiyor. Ethereum’un kurucularından olan Buterin de kısa bir süre önce kripto para piyasasının 1000 kata kadar artış göstereceğini söylemişti. Elbette geleceği görmek şuan için imkansız ancak yorumlara bakılırsa kripto para sektörüne olan ilgi artmaya devam ediyor. Bununla beraber gerek Bitcoin gerekse Ethereum’un zamanla artacağı görüşü de savunuluyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bitlo Referans Sistemi ile Para Kazan

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?