2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Ethereum Nereden Alınır?


Değişen çağımızda ve ilerleyen yılların parası olan kripto para artık neredeyse her sitede satımı mevcuttur. Ethereum Nereden Alınır? Fakat her siteye güvenmemek gerekiyor. Çünkü sonucu her zaman mutlu olmayabilir. Ethreum satma çerçevesindeki türlü dolandırıcılıklar artık aldı başını gitti. ‘nerden ethereum almalıyım ?’’ sorusu artık her coin rehberinde sorulmaktadır. Bugün de bu konuyu ele alacağız, bu konu hakkında sizlere tarafsız bir şekilde bilgi vereceğiz. İlgili İçerik: Bitcoin Toparlanıyor mu?

Ehtereum Alırken Hangi Siteyi Seçmeliyim


Öncelikle Ethereum alırken nasıl alacağınızı belirlemelisiniz. Bu konuda 2 seçenek vardır:

1. Türkiye’ deki bazı sitelerden Bitcoin alıp bunu yabancı ülkelerdeki kripto para borsasındaki cüzdanınıza aktarıp bunu orda Ethereum’ a çevirmek
2. Türkiye’ de de meşhur olan Ethereum artık Türkiye kripto para borsasına girdi ve doğrudan satışı başladı. Bu siteleri kullanarak hesabınıza para yatırıp bu paralarla Ethereum alabilirsiniz.

Bu yollardan birini belirledikten sonra ne kadar yatırım yapacağınız belirlemede sıra. Kişinin kendi analizleri ve tahminleri sonucunda Ethereum’ a yatıracağı miktarı seçtikten sonra sıra alınacak siteye geldi. Bunu belirlerken eğer önceden memnun kaldığımız bir site varsa tavsiyemiz gene o siteyi kullanmanız olacaktır. Ama eğer kripto para borsasına hiç para yatırmadıysanız internette ufak bir araştırma yapmalısınız. Belirli siteleri belirlemeli ve bu siteleri kullanan kişilerin yorumlarına bakmalıyız. Site hakkında en doğru fikre sahip olabiliriz. Daha sonra da üye olup gönül rahatlığıyla Ethereum’ a yatırım yapabilirsiniz.

Bizim nacizane tavsiyemiz Ethereum alırken nasıl alınacağı hakkında bahsettiğimiz yollardan 2.sidir. Çünkü transferler sırasında her siteyi tek tek araştırıp güvenmek zordur. Ayrıca bu işlemler sırasında tonlarca komisyon ödeyeceksiniz. Fazladan para ödemeyi kimse istemez. Bu yüzden 2. Siteyi öneriyorum. Site olarak da birbirine benzer çok site bulunmaktadır ama bizim tavsiyemiz Btc Türk’ dür. Hızlı hizmetinin yanı sıra güvenilir olması da Ethereum alım satımı yaparken güvenli bir ortam oluşturmaktadır. Sizin dışınızdaki kimse ne işlemleri yaptığınızı göremez ya da müdahale edemez. Kendimin de kullandığı bu site hakkındaki görüşlerim bunlardır. Makalemizin sonuna gelirken Ethereum alımı yapacağınız sitenin size şans getirmesi dileklerimi iletiyorum.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi