2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Ethereum ve Altcoinler Hakkında Bilgi


Ethereum ve altcoinler Bitcoin kripto paraların babası olarak bilinmekte bunun dışında kalan yüzlerce çeşit kripto para vardır bunlar da Altcoin olarak adlandırılmaktadır. Ethereum ve altcoinler  Alt kelimesi aslında ‘alternative / alternatif’ kelimesinden türemiştir yani Bitcoin’ in alternatifi şeklinde de yorumlanabilir. Bitcoin’ den ayırt edilebilecek en önemli farkı da bitcoin profesyonel ve devasa büyüklükte cihazlarda üretilirken altcoinler daha basit ve standart cihazlarda üretilir. Birçok altcoini kendi evinizde bile üretebilirsiniz. Küçük çapta yatırım yapmak isteyenler bitcoin aşırı pahalı olduğundan altcoinlere yönelmektedir. Altcoini yabancı birçok borsa sitesinden dilediğiniz zaman alıp dilediğiniz zaman da satabilirsiniz. Diğer Bitcoin haberleri için:

Günümüzde en çok kullanılan altcoin algoritmaları;

• Keccak
• SCRYPT
• Ipo/Shares
• Quark
• Sha-256
Şeklindedir.

Altcoinlere yatırım yapılmalı mı?


Yapacağınız yatırım düşük bir miktarda ise ve kısa vadeli kazanç istiyorsanız kesinlikle altcoine yatırım yapmalısınız. Ancak dikkat edilmesi gereken bir konu da her altcoinin kazanç getirmeyeceğidir. Düzgün ve uzun süren bir analiz sonucunda size kar getireceğini düşündüğünüz bir altcoini tercih edebilir ve yatırımınızı buna göre yapabilirsiniz. Yatırım yaparken unutmamanız gereken bir nokta da alacağınız riski göz önünde bulundurmaktır. Risk ne kadar büyük olursa kazanç veya kayıp da o kadar büyük olur bu yüzden iyice düşünüp yatırımınızı ona göre yapmalısınız.

Para Kazanma: Binance Satış Ortaklığı ( affielite)

Ethereum


Ethereum ve Altcoinler Ethereum bir altcoin gibi bilinse de aslında diğer altcoinlere göre daha fazla yenilik içeren bir kripto paradır. Günümüzde ise Ethereum’ un gelecekte Bitcoin gibi büyüyeceği konusu tartışılmaktadır. 2015 yılının sonlarına doğru 1 etc (ethereum) 0,42 dolardan işlem görürken günümüzde 1,045,55 dolara kadar çıkmayı başarmıştır. Çoğu araştırmacıya göre de bu artışın devam edeceği söylenmektedir. Arkasında Rusya’nın ve Microsoft’un da desteği olması bu artışın en büyük nedenlerinden biridir. Ethereum almak veya satmak için yapmanız gereken öncelikle Bitcoin borsalarından birine kaydolmanız ve Bitcoinalmanız gerekmektedir. Sonrasında aldığınız Bitcoin’ i Ethereum’ a çevirmelisiniz. Satmak için ise öncelikle Ethereum’ u Bitcoin’ e çevirmeniz gerekmektedir. Bundan sonra da Bitcoin’ i dilediğiniz ulusal para birimine çevirebilirsiniz. Bütün bu işlemleri yaparken sanal cüzdan oluşturmayı unutmayın. Ethereum ve altcoinler

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi