2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

FED Faiz Kararını Açıkladı (19 Aralık)


Amerika Merkez Bankası yaptığı toplantıda faiz kararını açıkladı. FED Faiz Kararını Açıkladı (19 Aralık) Günü yaptığı toplantıda 25 baz puan artırarak faiz seviyesini 2.5 seviyesinde artırma kararı aldı. İliginizi çekebilir; Forex mi? Borsa mı? Bitcoin mi?

Amerika merkez bankası bu kararla 2018 yılının son faiz artırım kararını almış oldu. 25 baz puan faiz olarak ise 2.25 - 2.5 faiz oranına tekabül etmekte ve bunu da yılın son toplantısında duyurdu. Beklenti yüzde 3 olacakkenbubeklenti oy birliğiyle  2.5 seviyesinde kabul edildi.

Amerika merkez bankası FED bu politikayı ülkedeki iş politikalarını baz alarak aldıklarını belirtti. FED Faiz Kararını Açıkladı (19 Aralık) Günü gerçekleşen bu faiz artırım kararı bankaların yüzünü güldürdü.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi