2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Novogratz’dan İlginç BTC Yorumu


Bloomberg’e konuşan milyarder Michael Novogratz, BTC ile ilgili son derece ilginç açıklamalar yaptı. Son zamanların bitcoin haberleri arasında dikkat çeken bu demeçte, Bitcoin’in en kötü dönemlerinden birinin içinde olduğunu ancak geleceğini parlak olabileceğini belirtti.

Bitcoin’in Geleceği Ne Olacak?


BTC boğalarından biri olarak tanınan ve Wall Street’in en büyük yatırımcılarından olan Michael Novogratz, Periscope yayınına konuk olarak önemli açıklamalarda bulundu. Milyarderin açıklamaları şu şekilde;

“BTC aslında en kötü dönemlerinden birini yaşamaktadır. Bir balonumuz var idi o da patladı. Tüm kriptolar büyük bir düzeltme döneminden geçti. BTC %85 oranında, ETH ise %90’ın üzerinde bir düzeltme yaptı aslında. Diğerleri de aynı şekilde daha fazla düzelmeye uğradı. Ben teknolojide genel bir ilerleme görmekteyim. Öte yandan girişimcilik tarafından da gelişim var. Kurumsal anlamdaki alt yapılarda da ilerlemeler yaşanıyor. Geleceği baktığımda en çok olumlu süreçlerin yaşanacağı düşüncesindeyim. Ek olarak dijital değer saklama araçlarına sahip olunduğunu ve bu aracın Bitcoin olduğunu düşünmeye devam ediyorum”

İlgili içerik; Zurcoin'in kurucusundan önemli açıklamalar

Açıklamalarına devam eden Michael Novogratz, “3 değişik iş alanı üzerindeki çalışmalarımız devam etmektedir. OTC ticareti, varlık yönetimleri ve danışmanlık alanında. Şuan ki en yoğun alan aslında danışmanlık. OTC ticaretinde ise her gün artarak devam eden bir ticaret söz konusu. Varlık yönetimine baktığımız zaman aslında onlar işini yapmaya devam ediyor. Fakat kurumsal firmaların gelmekte olduğunu hissediyorum. Bu süreci 2019 yılının Şubat ve Mart aylarında görebiliriz galiba. Elbette bu noktadan az daha düşüşler yaşanabilir fakat sona geldiğimizi anımsıyorum. Yine son zamanlarda büyük bir kapitülasyon var. Ayı sinyallerine bakıldığı zaman iyiye bir işaret var.”

Madencilik maliyetleri üzerine de açıklama yapan Michael Novogratz, “Aslında madencilik faaliyetleri pek çok faktöre bağlı olarak gelişir. Örneğin, elektrik bazı bölgelerde pahalı ancak bazı yerlerde de ucuz.” dedi.

BTC’nin bir değer saklama aracı olması hakkında siz de dijital altın alıyorsunuz. Ancak bunu neden göremiyoruz sorusu üzerine, Michael Novogratz, “Çünkü bu durum sadece 10 senelik. Yıllara baktığımız zaman her yıl bir öncekinin üstüne çıktığı ortada. Yakın zamanda BTC’nin 3000 dolar seviyelerinden 6 bin dolar seviyelerine çıkacağını düşünüyorum” dedi.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi