2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Ripple Coin Nedir?


Ripple ne işe yarar? Ripple Coin Nedir? Kripto para birimi nedir? Ripple kripto para birimi nedir? Ripple coin kaç liradır? Ripple coin mi yoksa Bitcoin mi? Bunları sizlere yazacağım. Öncelikle Rippleyi sizlere açıklayarak başlayacağım. Ripple nerede satılır nerelerde geçerlidir bunlar hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğim. Daha sonra Forex Borsa Bitcoin Ethereum Ve Bitcoin cash hakkında bilgiler vererek sizlere detaylı şekilde açıklayacağım.

Bitcoin Haberleri Kategorisi Yazısı

Ripple Coin Nedir? Ripple coin de tıpkı Bitcoin gibi bir kripto para birimidir. İletişimin ve aktarılan paranın tıpkı Bitcoin deki gibi aracısız aktarılan bir coin sistemidir. Yani Bitcoin rakiplerindendir. Aslında bir yerde de birbirlerini desteklemektedirler. Aralarındaki protokol sisteminin de kurucularındadır. Bir nevi destek çıkmaktadırlar. Kripto para birimlerinin en önemli özellikleri ise bir denetleme merkezine ve işlem merkezine sahip değillerdir.

Ripple Coin Nedir?


Gönderilen bir oara bir yere aktarılana kadar para nerdeyse gezmedik yer bırakmayarak en sonunda ulaşılacak yere gitmektedir. Fakat Ripple coin de bu yoktur. Tüm kripto paralar için bu geçerlidir. Ripple Ethereum Bitcoin Bitcoin Cash vs.  Bu paralar Paypal gibi banka işlemleri gibi MasterCard olsun VISA olsun bunlar hemen hemen beş altı noktadan geçerek havale olmaktadır. Yani bizler buradan alışveriş yapıyorsak bile bu paramız o saniyede yurt dışına çıkıp geliyor. Karşıya ödeme olarak. Hatta bu yut dışı gezisini ise 4-5 farklı noktaya giderek tamamlıyor. Ve onayın ardından alışverişi yaptığımız o siteye geçiyor.

Ripple ve Bitcoin benzeri paralarda ise bu sistem olmadan alıcı ve verici arasına bir anlık yapılan işlemle sağlanıyor. Yani aracı kurum para almıyor. Ve işlem masrafı vs Ripple nin 0.00001 i filan alınıyor. Onu da farketmiyor sunuz bile diyebilirim. O derece küçük bir miktar desek daha mantıklı olacaktır.

Ripple mı Bitcoin Mi diyecek olursak da eğer bunun için biraz düşünülmesi gerekiyor. Bilinirlilik olarak ise Bitcoin alımı tercih ediliyor. Zaten bu coinler kendi aralarında da anlaşmalara tabiilerdir. Onu da belirtmek isterim. Bana kalırsa sanal para birimlerinin şimdi alınmaması yönünde oy kullanırım. Neden mi sistemimiz yaygın değildir. Olursa da bence Bitcoin in alınması daha mantıklıdır. Yani Ripple mi Bitcoin mi sorusuna Tabiki Bitcoin derim. Hem sistemi hemde ismi daha yaygın hatta iyi derecelerde fiyatı bulunmaktadır. Bu yüzden Bitcoin almak daha mantıklıdır.

Ripple Coin nedir adlı yazdığım bu yazıyı toparlarken de kripto para birimlerinin sistemlerinin alım satımının daha kolay olacağı zamanlara kadar almamanızı tavsiye ediyorum. Şimdi sanal ortamda dolandırıcılar kol geziyor. Bu da dolandırıcıların yeni bir yöntemi olarak kullanılabilir. Gerçek ve güvenilir sistemlerden alınız. Bilmediğiniz sitelerde sistemlerden para harcaması yapmayınız.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi