2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Ronnie Moas: Bitcoin 100 Bin Dolara Çıkabilir!


Ünlü analist Ronnie Moas, BTC’nin yüzde 36 oranındaki piyasa payını sürdürmesi halinde birkaç yıl içerisinde 100 bin dolara kadar çıkabileceğini düşünüyor. Ayrıca bitcoin haberleri incelendiğinde buna benzer yakın zamanda düşüncesini paylaşan farklı bir analist bulunmamaktadır. Elbette analistler yorumlarını paylaşmakta fakat 100 bin dolar seviyesiyle ilgili yeni bir haber henüz yayımlanmamıştır.


Bitcoin 100 Bin Dolar Olur mu?

Moas, zaman zaman BTC hakkında analiz ve tahminlerini paylaşmaktadır. Bu yazımızda ilgi çeken bir tahmini sizlerle paylaşırken aynı zamanda Moas’ın hangi kriterlere göre böyle bir tahmin yaptığını da ele alacağız. Öncelikle yatırımcılara sık sık tavsiyelerde bulunan Ronnie Moas, ciddi kayıplardan kaçınmaları için kripto para çeşitlerine farklı yatırımlar yapılması gerektiğini söylemektedir. Yani tek bir kripto paraya yatırım yapmak yerine birden fazla sanal paraya yatırım yapılmalıdır. Ayrıca BTC’nin ilerleyen yıllarda 100 bin dolara kadar çıkabileceğini de savunan Moas, aslında bitcoin haberleri konusunda ciddi bir tahminde bulunmuştur.

İlgili içerik: CCLA’dan Bitcoin Yorumu

Geçen yılın Aralık ayında BTC’nin 300 bin dolara kadar çıkacağını söyleyen Moas’ın bu tahmini gerçekleşmemiştir. Aslında analistler kendi düşüncelerine göre bu tür tahminlerde bulunmamaktadır. Yani çoğu zaman araştırma yaparak bu ve buna benzer rakamları paylaşmaktadır. Günümüzdeki pek çok kripto para analisti de aynı şekilde analizlerini yayımlayarak yatırımcılara tavsiyede bulunmaktadır.

Bazı analistler Bitcoin ile ilgili ciddi tahminlerde bulunuyor. Bu kapsamda geçtiğimiz günlerde BTC’nin 2 veya 3 yıl içinde 250 bin dolara kadar çıkabileceğini aktaran analistler de ciddi rağbet görmektedir. Ayrıca her ne kadar BTC’de anlık düşüşler yaşansa da anlık yükselişler de beklenebilir. Çünkü geçen sene 16 bin dolara kadar yükselen BTC’ye ilgi her zaman vardır.

Birkaç gün önce 3,700 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin, şu sıralar 4, 026 dolara kadar yükselmiştir. Yeni yıl ile beraber bu rakamın daha fazla artacağını düşünen analistler, BTC’nin ilerleyen yıllarda gerçek para birimi olarak kullanılacağını da savunmaktadır. Zaten birçok ülkede ATM’si bulunan BTC’nin artık Türkiye’de de ATM’si kullanılmaktadır. O halde bitcoin haberleri ile ilgili olarak daha fazla analiz ve araştırma yaptıktan sonra yatırım gerçekleştirmeniz çok daha mantıklı olacaktır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bitlo Referans Sistemi ile Para Kazan

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?