2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Spencer Bogart Emin Konuştu: BTC Fırlayacak!


Blockhain Capital’den olan Spencer Bogart, CNBC’ye oldukça ilginç bir demeç verdi. Genel olarak bitcoin haberleri araştırması yapan her yatırımcıyı ilgilendiren bu açıklamanın tüm detaylarını yazımızın devamından takip edebilirsiniz. DAha önce BTC’nin 2017 boğa koşusunu tahmin eden ünlü Bogart, BTC’nin gelecek tarihlerde ne kadar olabileceğine dair önemli açıklamalarda bulundu.


Spencer Bogart’tan Bitcoin Tahmini


Spencer Bogart: “Blockhain Capital olarak bizler, uzun vadeli yatırımlar yapmaktayız. Bu nedenle kısa vadeli fiyat hedefleri hiçbir zaman koyamamaktayız. Bitcoin’e baktığımızda her gelişme aşamasında teknoloji şirketlerine benzer bir şekilde üst sınırlar koyan bir fiyat kazanç geliri oluşturmamaktadır. Ama BTC 50 bin dolar seviyesine bence ulaşacaktır. Fakat ne zaman ulaşacağı konusunda henüz emin bir şey söyleyemeyiz” dedi.

Spencer Bogart sözlerine şu şekilde devam etti; “2017 yılında 20 bin dolar gibi muhteşem bir seviyeyi gören BTC, pek çok yatırımcının aslında daha fazla fiyat hedefi koymasına neden olmuştur. Örneğin, Wall Street yatırımcısı olan Novogratz, BTC’nin 40 bin dolara ulaşacağını söyledi. Thomas Lee ise 25 bin dolar gibi bir hedef koyduğunu açıkladı. Fakat Bitcoin’in 20 bin dolar seviyesine tutunamadığı görüldü. Zaten bu süreçten sonra büyük kayıplar da art arda geldi.”

“2018 yılı BTC için muhteşem bir sene oldu. Söz konusu fiyatların tamamını unutun. Bu durum son derece ucuz ve hızlı olarak işlem yapabileceğiniz Lightning Network ile beraber BTC’yi ölçeklendirmek için adım attığımız ilk sene oldu.”


Öte yandan Spencer Bogart, boğa sinyallerini gittikçe yükselttiği iddiasını BTC’nin kurumsallaşmasına dayandırmaktadır. Bu nedenle 50 bin dolar gibi yüksek bir rakam tahmininde bulunmuştur. Yine de bitcoin haberleri sürekli olarak güncellendiği için yatırımcılar bu konuda nasıl hareket etmesi gerektiğini de kestirememektedir. Ayrıca ünlü yorumcu ve yatırımcıların bilgilerine dayandırılarak hareket edilebilir. Öte yandan Bogart, 2019 senesi sonuna kadar BTC’nin fiyatının 10 bin dolar olmasını beklemektedir. Bu süreçte yaşanan tüm gelişmeler takip edilerek uygun bir şekilde analiz edilmelidir. Çünkü Bitcoin oldukça dengesiz yükseliş veya düşüşlere sahne olmakla beraber diğer kripto paraları da etkisi altına alabilmektedir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi