2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Stellar Yükselecek mi? XLM Coin Hakkında Bilgiler


Koin piyasasında kısaltılmışı XLM olan Stellar, pazarın önemli koinleri arasındadır. Bununla beraber yatırımcılar stellar yükselecek mi sorusuyla ilgili araştırmalar yapmaya başlamıştır. Çünkü coin artışları nedeniyle her kripto paranın dalgalanmalar yaşadığı gözlemlenmektedir. Şuan için Stellar, sanal para piyasasında en çok tercih edilen 4. koin olarak yatırım almayı sürdürüyor. Bununla beraber piyasa değeri ise 0,1 dolardan işlem görmeye devam ediyor. 19 milyon adetten fazla olan Stellar sayısının da kotası gereği yükseleceği düşünülmektedir.

Stellar Yükselir mi?

Bitcoin ve Ethereum yatırımcıları daha uygun fiyatlarla satışa sunulan Stellar hakkında araştırma yapmaktadır. Bu nedenle stellar yükselecek mi hakkında ciddi araştırmalar söz konusudur. Ayrıca stelların kullandığı teknoloji oldukça geniştir. İnterstellar teknolojisinin kullanıldığı bu koinde kurumların varlıklarını düzeltme ve takas etme gibi uygulamalar da söz konusudur. Sorunsuz küresel ödeme piyasası talebi büyüdüğü için artık XLM gibi alternatiflerin de söz konusu olduğu anlaşılmaktadır. Geçtiğimiz yıl Ripple ile yarışa giren Stellar, belirttiğimiz üzere coin market piyasasında dördüncü sıradaki yerini korumaktadır.

Alakalı İçerik: Litecoin Nedir? nasıl Alınır?

Elbette Stellar yükselir mi sorusuyla ilgili net bilgiler sunmak doğru değildir. Bu duruma verilecek en güzel örnek BTC’dir. 2017 yılında ciddi bir yükselişle 16 bin dolara kadar çıkan Bitcoin, şuan için 4 bin dolar seviyesindedir. Bu nedenle stellar ya da farklı bir koin için kesin konuşmak mantıklı olmayacaktır. Ayrıca sizler de kişisel olarak yabancı kaynaklı koin yorumlarını takip ederek bu konuda farklı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Ayrıca yüksek profilli stratejik ortakları her geçen gün bünyesine katan XLM ile beraber fiyatının düşük olması nedeniyle yatırım yapılabilmektedir.

Dev firma IBM’nin yetkilileri geçtiğimiz Mart ayında önemli açıklamalar yapmış ve Stellar bu nedenle %20 oranında değer kazanmıştır. Ayrıca IBM’Nin kripto paralarla ilgili farklı stratejilerinin olduğu da düşünülmektedir. Tamamen Stellar ağına dayalı olan yeni bir ödeme sistemi oluşturmak için çalışmalara başlayan IBM, XLM’nin güvencesi olarak da adlandırılabilir. Bu nedenle yapacağınız araştırmaları IBM yönünde de değerlendirmelisiniz. Yani firmanın kendi web sitesinden Stellar için yapacağı yeni açıklamaları da kontrol ederek XLM yatırımları yapabilirsiniz.

Stellar Yatırımı Yapmak Mantıklı mı?

Şuan için XLM yatırımı yapmak mantıklıdır. Çünkü 0.1 dolar değeri oldukça düşük bir rakamdır. Bu nedenle stellar yükselecek mi sorusuyla ilgili araştırma yapmak yerine tüm coinlerle ilgili olarak genel bir araştırma yapılabilir. XLM’den sonra BitcoinCash, EOS, Litecoin, Tether ve Bitcoin SV’nin sırasıyla değer kazandığı günümüzde, küresel piyasanın bu koinler üzerindeki etkileri de artmaktadır. Ayrıca koin madenciliği de rağbet kazandığı için yatırımcılar bütçesine uygun olarak hareket edebilmektedir. O halde stellar yükselecek mi sorusuyla ilgili olarak öncelikle IBM firmasının duyurularının takip edilmesi gerektiğini aktarabiliriz. Çünkü bu firmanın yaptığı her açıklama aslında XLM’ye değer kazandırmaktadır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi