2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Tim Draper’in 2019 Tahmini Dikkat Çekti


Tim Draper, 2019 yılı için kripto para tahminlerinde bulundu. Ayrıca kripto para haberleri arasında oldukça ilgi gören bu haberi sizlerle paylaşırken Tim Draper’in açıklamalarına da yer veriyor olacağız. İşte Draper’in önümüzdeki yıl için genel tahminleri…


Tim Draper’dan Kripto Para Açıklamaları


Uzmanlara göre 2019 yılı kripto para piyasası bakımından oldukça önemli bir yıl olacak. Ayrıca 2018 yılına dair kripto para haberleri kapsamında sunulan pek çok tahminin tutmaması aslında yeni yılla beraber yeni bir ivme kazanacak gibi görünüyor. Genel olarak kripto para piyasasına bakıldığında 2018’de alt yapıların büyük ölçüde hazırlandığı ve oldukça güçlü teknolojilerle hareket edildiği anlaşılmaktadır. Bununla beraber kripto para milyarderi olarak tanınan Tim Draper’den de ilginç bir açıklama geldi.

Tim Draper’in açıklaması kripto para birimleri ve hükümetler arasındaki bağlantıyla ilgili. Hükümetlerin artık kripto para şirketlerini seçme sırasının bittiğini söyleyen Draper’in açıklamaları şu şekilde; “Hükümetler kendi risk durumlarını göze alarak bu sektörü aşırı regüle etmiştir. Singapur ve Çin’in Binance para borsasını Malta’ya kaptırması gibi örnekler aslında önemli. Ayrıca diğer şirketler de bazı Afrika ülkeleri ve Japonya gibi kripto para birimlerine uygun hükümetleri seçecektir.”

SWIDOM’un kurucu ortaklarından olan Davin Shengart da bu konuda Draper’e katıldığını açıkladı. Ayrıca Blockhain teknolojisinin daha çok finans sektöründe büyük bir çıkış yakalayacağını belirtti. Bununla birlikte Blockhain tabanlı ürünlerin genel anlamda üretilmesinin de söz konusu olacağını açıkladı.


Kripto Paralar 2019 Yılında Yükselecek mi?


Bu soru aslında pek çok kripto para yatırımcısının merak ettiği bir soru. Elbette uzmanlar ve kripto para milyarderleri 2019 yılı için sürekli tahminde bulunmaya devam edecektir. Zaten kripto para haberleri incelendiğinde genel olarak tahmin ve analizlerin söz konusu olduğu anlaşılmaktadır. Eğer kripto paralarla yakından ilgileniyorsanız, tüm kripto paralar yerine birkaç adet sanal para birimini takip altına almanız yeterlidir. Çünkü bu piyasa oldukça dalgalıdır ve her an ani yükseliş ve düşüşlerle karşılaşılmaktadır. Örneğin, 2017 yılında BTC’nin 17 bin dolara kadar yükselmesi ve şuan 3 bin 800 dolar seviyesinden işlem görmeye devam etmesi gibi.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi