2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Tom Lee Artık Tahminde Bulunmayacak!


Kripto para sektöründe yorumlarıyla dikkat çeken Tom Lee artık BTC fiyatlarıyla ilgili tahminde bulunmayacağını söyledi. Böylelikle bitcoin haberleri konusunda araştırma yapan yatırımcılar bu haberle karşılaşınca Lee’nin ne demek istediğini merak etmeye başladı. İşte detaylar…


Tom Lee Artık Tahmin Yapmayacak


Günümüze kadar kripto para tahminleri yapan Lee, sektörde daha çok Bitcoin hakkındaki olumlu tahminleriyle gündeme gelmiştir. 2018 yılının başlarında BTC’nin 25 bin dolara kadar çıkacağını düşünen Tom Lee aslında pek çok kişiyi de şaşırtmıştır. Zamanla bu tahminlerini 15 bin dolara kadar gerilese de 2018 sonunda hiçbir tahmininin gerçekleşmediği görülmüştür.
Aralık ayının ortalarda müşterilerine bir e-posta gönderen Lee, şu sözleri paylaştı, “Herkes bize sürekli olarak tahminlerimizi sorup durdu. Bu piyasadaki dalgalanmalar nedeniyle artık fiyat tahmini yapmayacağız.”

Tom Lee ile beraber pek çok ünlü isim de bu alanda yalnız değil. BTC fiyatlarıyla ilgili sürekli tahminlerde bulunan bir diğer isim Mike Novogratz. Bu senenin başında BTC’nin yıl sonuna kadar 40 bin doları geçeceğini öngören Mike, tahmininde yanılmıştır. Aralık ayının bitmesiyle beraber bu tahminin de tutmayacağı anlaşılmaktadır.


Bitcoin Yorumları Güvenilir mi?


Elbette bu konuyla ilgili yorum yapan ünlü kripto yatırımcıların tahminlerinin tutmadığı görülse de yeni yılla beraber ne şekilde bir fiyat artışı olacağı merak ediliyor. BTC’deki dalgalanmalar ve bu durumların yansıtıldığı bitcoin haberleri sayesinde yatırımcılar aslında bilgi sahibi olabiliyor. Yine de bu bilgi ve haberlere dayanarak yatırım yapmanın ne kadar mantıklı olduğu merak konusu. Yabancı ekonomistlerin de her gün yorumlarını paylaşan platformları araştırarak bu konuda çok daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Bitcoin ile ilgili 2019 yılında birçok tahmin yapılmaktadır. Bazı uzmanlar 3 yıl içinde 250 bin dolara kadar BTC’nin artış yaşayacağını düşünmektedir. Bazıları ise 2019 yılı içinde 50 bin dolara kadar Bitcoin’de ciddi bir artışın olacağını söylemektedir. Yatırımlarınızı yaparken elbette tüm yorumlara göz atmalısınız. Bizler de Bitcoin Bloğu olarak sizlere her zaman en güncel ve en doğru bilgileri sunarak paylaşımlarımıza devam ediyor olacağız.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi