2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Uzmanlardan 2019 Bitcoin Tahminleri


2018 yılını geride bırakırken Bitcoin ile ilgili önde gelen uzmanların fiyat tahminleri devam etmektedir. Şimdi sizlere bitcoin haberleri kapsamında bu tahminlerin kimler tarafından nasıl yapıldığını paylaşmaya başlıyoruz.


2019 Bitcoin Tahminleri


Aralık ayını 4000 doların altında tamamlayacağı düşünülen BTC hakkında 2019 yılı tahminleri yapılmaya başlandı. Öncelikle Londra merkezli olan GlobalBlock kurucu ortaklarından David Thomas, 2018 yılını korkunç bir yıl olarak niteledi. Thomas sözlerine şu şekilde devam etti, “Kripto para sektörü 2018 yılı için oldukça kötü bir gerileyişe neden oldu. Ayrıca finansal para sektöründe de ileri sürülen bir analoji olarak biliniyor. Kurumlar ve hükümetler sene boyunca bu alanlarda araştırma yaptılar ve büyük hamleler yapmak amacıyla pozisyon almaya başladı. Ancak ilerleyen yıllarda neler olacağını beraber göreceğiz.” dedi.

David Thomas’ın devam eden açıklamaları ise şu şekilde; “Daha önceki eğilimlere baktığımız zaman Bitcoin’in iyileşmesi aslında ortalama olarak 67 hafta kadar sürmektedir. Bu mantıkla izlemek gerekirse Bitcoin’in 2019 yılının 2. çeyreğinde 20 bin dolara ulaşabileceğini düşünüyor. Ek olarak bu tahmin tamamen iyimserdir. Elbette gerçekçi değildir. Yine de olumlu bitcoin haberleri ile beraber önümüzdeki sene 8 ile 10 bin dolar arasında bir dengeye sahip olacağını düşünmekteyim.”

İlgili içerik; Tom Lee’den BTC Tahmini

Galaxy Digital’in kurucusu olan Mike Novogratz da BTC ile ilgili 2019 yılındaki tahminlerini paylaştı. Önümüzdeki yıl 20 bin dolara kadar BTC’nin çıkacağını söyleyen Mike bu konuda iddialı bir para birimiyle karşılaşılacağını da sözlerine ekledi.

Bitpay’in CCO’su olan Sonny Singh ise 1 numaralı kripto para olan Bitcoin’in yeniden 20 bin dolara kadar çıkabileceğini söylüyor. Ayrıca BTC SV’nin başında olan Calvin Ayre de lider BTC’nin 2019’da tüm değerini kaybedeceğini ve 0 dolara kadar düşeceğini düşünüyor. Aslında bu tür tahminlerle beraber yatırım yapmanın ne kadar sağlıklı olabileceğini tekrardan düşünmek gerek. Çünkü bazı uzmanlar 20 bin dolardan bahsederken bazıları da tüm değerinin sıfırlanacağını öne sürüyor.

Genel olarak 2019 bitcoin tahminleri bu şekilde. Tahminler üzerinden analizler yaparak sizler de elinizdeki verilere göre yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizi takip ederek güncel tahminleri takip etmeye devam edebilirsiniz.


Yorumlar

  1. Biraz Bitcoin'im vardı, son zamanlarda bayağı bir eridi. Keşke kârlılıktayken satsaydım. Ama bu tahmin işime açıkcası bayağı yarayacak. Kararlarımı ona göre vereceğim artık.

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi