2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Vebitcoin'den Özel Kutlama


Son zamanların dikkat çeken kripto para borsalarından olan Vebitcoin, hem yeni yılı hem de 1. yaşını, tüm piyasalardaki işlem komisyonlarını sıfırlayarak kutladı. Yaklaşık olarak 20 milyon TL’lik günlük işlem hacmiyle beraber Türkiye’nin en büyük kripto para borsalarından biri olarak işlem gören bu firmanın ilk yaşı dolayısıyla sıfır komisyonla hizmet verdiği açıklandı. Yapılan açıklamada ayrıca 2 Ocak 2019 tarihine kadar resmi web sitesi olan vebitcoin.com’dan yapılacak tüm alım ve satım uygulamalarında komisyonların kaldırıldığı belirtildi.


Vebitcoin'dan Sıfır Komisyon Açıklaması


Firma yetkililerinden yapılan açıklama şu şekilde; “Geçen sene olduğu gibi yine böyle bir kış ayında ufak bir ofiste başlayan maceramıza, alt yapısını bitirdiğimiz ve çalıştığımız bu sektörde lider olmak amacıyla kollarımızı sıvadık. Elbette önceliğimiz daima müşteri memnuniyeti olmuştur. Ekibimiz de sürekli olarak çalışmalar yapmış ve hayallerimizin gelişmesine öncü olmuşlardır. Biz ekip olarak başarımızın anahtarını fedakarlıklara borçluyuz. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar aralıksız olarak devam eden çalışmalar sayesinde kurum olma yolunda ilerledik ve ilerlemeye devam ediyoruz. Geçmişe baktığımız zaman elbette yapılan hataları görerek bizlere kat ve kat tecrübe kazandırdığını söyleyebiliriz. Bizler kendimize amaç olarak belirlemiş olduğumuz zirve ve kaliteyi birleştirerek birikimlerimizi kullanmayı hedefledik. Elbette bu durumların yanı sıra başarılarımızın mimarı olarak sizler bu yolda bizleri hiçbir zaman tek başına bırakmadınız. Vebitcoin ailesi olarak yatırımcılarımızla beraber bu sistemin ufak bir parçası olmaktan gurur duymaya devam edeceğiz”

Kripto para haberleri kapsamında gündeme gelen bu açıklamalar aşağıdaki gibi devam etmiştir;

“Geçtiğimiz 1 sene boyunca sistemsel olarak yaptığımız güncellemeler sayesinde yeniliklere biraz daha yaklaştık. Ayrıca gördüğümüz son durum bizlere gurur kaynağı olmaktadır. Blockhain dünyasındaki yerimizi sadece bir borsa olarak değil, ekosistemde yerimizi almak adına çalışmalarımızı sürdürmekle devam ettik. Ayrıca bu tür teknolojilerin ülkemizdeki kullanımlarını artırmak için birçok çalışmaya katıldık ekip olarak. Bu çalışmalara katılmaya devam edeceğiz. Borsamızda yer alan teknolojileri her zaman güncel olarak tutmaya çalıştık ve yenilikler getirerek müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı sürdürdük. Yapılan son güncellemelerle beraber işlevselliğimizi artırmayı hedefliyor ve başarıya ulaştığımızı söylüyoruz.”

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi