2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Bitcoin Fiyat Tahmini Açıklandı!


Bitcoin fiyat tahminlerinin her geçen gün artmasıyla beraber Bitcoin haberleri ile ilgili çarpıcı analizler yapılmaktadır. Bu kapsamda Metcalfe Yasası’na dayalı olan BTC fiyat tahmini açıklanmıştır. Analist Sam Bourgi tarafından açıklanan rapora göre fiyatın artma eğiliminde olduğu belirtilmiştir.Bitcoin Fiyat Tahmininde Rekor Artış

Sam Bourgi, genel yayın yönetmeni olarak çalıştığı Hacked.com sitesinde yayımladığı bir makalede şu sözleri sarf etmiştir; “BTC’nin fiyatı Pazar günü az da olsa toparlandı. Açığa satışçılar bu süreçte kısa vadede yeni dipleri test etmeye istekli görünüyor. Bu sayede büyük bir ihtimalle yapılacak son bir hamle ile ölü kedi sıçramasından fazlası yaşanmayacak. Ayrıca uzun vadede BTC, Metcalfe Yasası’nın modelin dayanarak tekrardan 10 bin dolar seviyesine geri dönme eğiliminde görülmektedir.”

Açıklamalarına devam eden Bourgi, kısa vadede BTC’nin artış yaşayabileceğini aktarmıştır. Bununla beraber 3,200 dolar destek bölgesinin testinin de ihtimaller arasında olduğunu belirtmiştir. Uzman analist, BTC döngüsünün konsolidasyon, boşaltma ve konsolidasyon şeklinde devam etmesinden dolayı yeni bir alım dalgasını tetikleyeceğini de aktarmıştır.

Benzer bilgiler için; Kredi kartı ile BTC almak

Genel olarak Bitcoin haberleri hakkında uzman görüşleri açıklanmaya devam edilecektir. Bu süreçte bizler de yepyeni BTC haberlerini paylaşmaya devam ediyor olacağız. Bourgi’nin açıklamaları ise şu şekilde devam etmiştir;

“BTC fiyatında yaşanan son düşüşler aslında dijital paranın adil piyasadaki değerinin çok altında işlem gördüğü spekülasyonlarını da beraberinde getirmiştir. Bu nedenle BTC’nin gerçeğe uygun değerinin 4,900 dolar seviyesinde olması gerektiğini söyleyene BTC tahmincisi Forbes, bu bilgileri desteklemeye devam ediyor. Elde edilen veriler bir ağın değerinin kullanıcı sayısının karesiyle orantılı olduğu da savunuluyor. Bu aşamada Metcalfe Yasası temelli olan bir regresyon modeli uygulanmaktadır. Ek olarak benzersiz olan aktif kullanıcı sayısı üzerinde de tahminler yapan Forbes, 2019 yılının orta dönemlerine kadar BTC’nin 10 bin doların üzerine çıkacağını söylüyor. BTC temel analiz kurallarına göre davranmadığı için bu konudaki detaylar merakla beklenmektedir.”

Sitemizde yer alan Bitcoin haberleri her zaman güncel olarak paylaşılmaya devam edilmektedir. BTC yatırımı yapanlar ya da yapmayı düşünenler bu anlamda platformumuzu takip ederek yeni analizlere ulaşabilir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?

İşte 2018’in Son Endeksi