2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

Resim
Kripto para birimlerindeki ciddi değişimler yeni bir soruyu gündeme getirmiş durumda. Aslında her platformda paylaşılan kripto para haberleri dışında Ethereum ile ilgili de analizler yapılmaya başlandı. Öyle ki 2019 yılına giriş yapacağımız şu günlerde ETH hakkındaki yorumlar da hız kazanıyor.
İlgili içerik: ETH’nin kurucusundan önemli paylaşım
Ethereum Yükselecek mi?
My Ether Wallet’in kurucusu olan Kosala, Ethereum'la ilgili olarak 2019 tahminlerini paylaştı. Bu tahminlere göre 2018 yılında yaşanan tüm değer kayıplarını göz önünde bulunduran Kosala, ETH’nin toparlanacağını düşünüyor. Yapılan açıklama şu şekilde; “Pek çok kripto para, 2017 yılının sonlarında yakaladığı değerleri kaybederken aslında Ethereum performans olarak artmıştır. Elbette ICO barındırması nedeniyle sonucu herkes gibi ben de merakla bekliyorum. Aslında ETH hiçbir yere gidemedi ancak 2019’da bir toparlanma içine girebiilr.”
ICO Piyasası Bitti mi?
ICO’larla ilgili açıklamalar da yapan Kosala, “ICO hakkında iki uc…

Sponsorlu Bağlantılar

Reklam

Bitcoin Blogu markası olarak sizlere bitcoin ile alakalı tüm içerikleri tüm güncel haberleri yazarken sizlerinde Sponsorumuz olarak içeriklerini veya Reklam bannerlerini yayımlayabiliriz. Makallerinizi bizler kaliteli bir şekilde yazabilir uzman reklam ekibimizle seo uyumlu şekilde içerik girilebilir veya  sizin gönderdiğiniz içerikleri yayımlayabiliriz.

Reklam ve Sponsorluk için Bitcoin Blogu’muzu tercih edeceksiniz eğer;   nuriozkanads@gmail.com adresine bizlere ulaşabilirsiniz.

Bitcoin Blogu Çalışma Ekibi.. Saygılarımızla..

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Bitlo Referans Sistemi ile Para Kazan

2019 yılında Ethererum’u Neler Bekliyor?

2019'da Bitcoin Ne Olacak?